Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, tak prace mam do konca lipca , pozniej bede musiala cos nwoego szukac ... a le masz awans? to bedziesz miala wiecej pieniazka:] a jakie obowiazki wtedy?

 

Purpurowy, nie mozna tak o sobie mwoic :nono: w czyms na pewno jestes dobry , moze tego nie odkryles jeszcze ale nikt nie jest we wszystkim zly!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ciepło Spamową!!!

 

Dzisiaj zdałam sobie sprawę, jak poważne przeżycia tkwią w nas i lekko poruszone bolą...

Mój Brat aktualnie jest w trakcie chemioterapii i przeżywa wszystkie uboczne skutki, bardzo trudne, nieprzyjemne, bolesne.

Ja czuję to wszystko, tak jak wtedy, dawno...

Jest mi trudno, psychika słabiutka. Wiem, że zamartwianiem się niczego nie zmienimy, trzeba wspierać słowem, działaniem, serdecznością...a to nie jest łatwe, z wielu powodów.

 

Przepraszam, ale czułam potrzebę napisania o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, odcięcie się od problemow bliskich osób jest niemożliwe. Moja psychika jest zmęczona, ale opieka nad małym dzieckiem to znakomita odskocznia od przykrości trudności, bardzo skuteczna.

 

Ja, w odniesieniu do siebie, staram się wypierać z myśli tę chorobę. Nawet udaje mi się to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, nie do opowiedzenia, nie umiem po prostu :bezradny: wybacz ;)

 

A to drogie ? Ile Jerzy62 zapłaciłeś i czy musisz mieć,od lekarza skierowanie ?

Takie krio miejscowe kosztuje 4-5zł i miałem robione na kolano i bark. A na takie ogólne to nie wiem ile kosztuje ale na pewno więcej. Na takie miejscowe nie trzeba mieć skierowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×