Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam, cześć. No wieczór już się kończy jak dla mnie.

 

Nie wiem, czy życzyć sobie na rano wysokiej gorączki i niepójścia do pracy, czy braku gorączki i udanego dnia :-|

 

Wrzuciłam wam trochę screenów, żeby wam się gorzej spało, aczkolwiek jest to jakby nie patrzeć część historii genezy mojego nicka :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka mi spadła, ergo dupa ze spania, trzeba jechać do pracy. Ale nie będziemy za dużo robić, bo to dwa ostatnie dni, to wolę nie zaczynać niczego nowego, tylko raczej podsumowanie, uzupełnienie i takie tam, świąteczne.

 

Udanego poniedziałeczku reszcie ekipy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, jeszcze tylko dziś i jutro! wczoraj mnie męczyły takie lęki, że myślałam że oszaleję, znowu wizyty w centrach handlowych i sklepach powodują u mnie takie straszne emocje :( a jeszcze dziś biedronka i trzeba kupić rzeczy na święta i resztę prezentów - tzn tylko jeden i ewentualnie jakieś czekoladki i opakowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja sie czuje do dupy , zbieram sie niebawem do pracy.

Wczoraj pojechalam po te herbatki , kupilam wsio i dla P pysznosci do kawy bo on kawosz ...

a pozniej poszlam do przyjacioly na herbatke a na koniec dnia przyszla sasiadka z warzywkami bo dostala ich milion od rodzicow i koniec koncow poszlam spac okolo polnocy . a w nocy snilo mi sie z e sie wykrwawiam ale nie dziwne bo mam @ wiec moze to przez to? a ze glowa chora to i sny powalone ...

 

Little Red Fox, tulam Cie :******** mnie tez to wszystko mocno stresuje .

 

Purpurowy, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×