Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut) !Niedostępny w PL!


Lord Cappuccino

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      16
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Peter007 - 1g to trochę mało. Ja w weekend zrobiłem sobie tradycyjny 1 dzień w tygodniu z phen. Rano zapodałem 2g (4caps) na pusty żołądek + kawa. A za kilka godzin przed 2 kawą jeszcze 0,5g (1caps). SNS phenibut xt - czyli w sumie 5 kapsułek. Przed wyjściem do znajomych słuchałem sobie tego:

komentarz z tuby:D

but honestly I think the crawler is supposed to represent some kind of dope entering the system, the ''carrier'' is dormant and so it triggers the ''valhalla protocol'' which seems to be the name given to stimuli (helicopters) reaching the synapse (crater) and once the bass drops it's like dopamine bombarding the brain ... then it's the climax and it says ''Carrier Awake'' lmao ... just watch the video again and think about drugs entering your system maybe you'll get what I'm trying to explain with my limited english vocabulary XD

 

p.s. co do mieszania z alko - to były też 2 piwa ale ok. godziny 18. Tyle wystarczyło i tak humorek był super. Jeśli już ktoś chce to mieszać to najlepiej po kilku godzinach od zażycia phen. I nie polecam mieszania z mocnymi alko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter007 - 1g to trochę mało. Ja w weekend zrobiłem sobie tradycyjny 1 dzień w tygodniu z phen. Rano zapodałem 2g (4caps) na pusty żołądek + kawa. A za kilka godzin przed 2 kawą jeszcze 0,5g (1caps). SNS phenibut xt - czyli w sumie 5 kapsułek. Przed wyjściem do znajomych słuchałem sobie tego:

komentarz z tuby:D

but honestly I think the crawler is supposed to represent some kind of dope entering the system, the ''carrier'' is dormant and so it triggers the ''valhalla protocol'' which seems to be the name given to stimuli (helicopters) reaching the synapse (crater) and once the bass drops it's like dopamine bombarding the brain ... then it's the climax and it says ''Carrier Awake'' lmao ... just watch the video again and think about drugs entering your system maybe you'll get what I'm trying to explain with my limited english vocabulary XD

 

p.s. co do mieszania z alko - to były też 2 piwa ale ok. godziny 18. Tyle wystarczyło i tak humorek był super. Jeśli już ktoś chce to mieszać to najlepiej po kilku godzinach od zażycia phen. I nie polecam mieszania z mocnymi alko.

 

Ja pierwsze 2 tapsy otworzylem i proszek wymieszalem z kawa. Pozniej jeszcze po 4h kolejne 2 kapsy i w sumie efektu jakiegos mega nie bylo, glowa mnie rozbolala i jakis wewnetrzny lekki niepokoj. Zaladowalem klona 0,5mg i wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

komentarz z tuby:D

but honestly I think the crawler is supposed to represent some kind of dope entering the system, the ''carrier'' is dormant and so it triggers the ''valhalla protocol'' which seems to be the name given to stimuli (helicopters) reaching the synapse (crater) and once the bass drops it's like dopamine bombarding the brain ... then it's the climax and it says ''Carrier Awake'' lmao ... just watch the video again and think about drugs entering your system maybe you'll get what I'm trying to explain with my limited english vocabulary XD

 

Haha. :lol::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już mi przeszły nerwy, ale wczoraj byłem zły bo gadałeś głupoty o wielkich dawkach fenibutu, że to niby takie fajne jest, skuszony tą opinią wypiłem 5piwek, na to 175mg baclo i ~3g fenka i wszystko przebił fanibut, równie dobrze mogłem samego go wziąć :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, zrobię dłuższą przerwę, dojem to co mam i już więcej nie kupuję, baclo jest o wiele lepsze.

 

-- 27 lis 2015, 05:14 --

 

nie, jednak nawet nie będę dojadał już tego fenka, oddam kumpeli bo chciała spróbować... teraz to ja mam ochotę na zdrowy, higieniczny tryb życia, dawno nie miałem tak silnego pragnienia normalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baclofen ma bardziej rozrywkowy profil: kreatywność, entuzjazm, empatia, libido max, działanie jednej dawki około 3h, ja zazwyczaj ponawiałem, w pewnym momencie bierze mocno na sen.

fenibut dawał mi skoncentrowanie, ale myśli stały, brakło flow, w dodatku jakiś taki dziwny niepokój, libido w górę tylko trochę.

 

po obydwu jest dolina mniej więcej porównywalna kiedy się odstawi po kilkudniowym ciągu (większych ciągów nie miałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to bardzo ciekawe, ze baclo ma krotki t 1/2. Ja osobiscie uwazam dlugi half life phenibuta za wade, bo skutki uboczne utrzymuja sie zbyt dlugo (chocby takie jak te nazbyt wyraziste sny i suchosc w pysku). Nie wiedzialem, ze baclo podbija libido, chyba nawet na ulotce jest napisane, ze obniza :/ Ciekawe, czy psychuszka mi by to wypisala na probe- pewnie by straszyła, ze uzależnia.

 

Wczoraj bylem o wlos od wyjscia na dyskoteke i nachlania sie jak swinia, ale spojrzalem w lustro i powiedzialem sobie, ze pie.rdole to - p.ierd.ole takie cos, ze za 3 godzinki przyjemnosci zaplace zdychaniem na kaca przez 4 dni. Obejrzalem sobie horror w Internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Fenibut jest ciekawą alternatywą dla wszystkich leków, które są dostępne w aptece na receptę, a działają w pokrewny sposób - ale jednak w inny. Tak na prawdę, to nie ma nic co trafia działaniem dokładnie w te klimaty oprócz Baclofenu - a go niełatwo dostać. Ewentualnie jeszcze mały zalążek tego działania może nam dać suplementacja aminikwasu GABA - również bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze takie środki na GABA jak picamilon i gammalon. Ten drugi jest ciekawszy, to taki trochę suplementowy środek z tej linii środków rosyjskich. Tam nazywa sie aminalon. także jakbyście mieli ochote zamówić to celujcie w ten gammalon. Ma niby regenerować mózg. Baclofen kiedyś wypróbowałem w małej dawce i miałem ochote pozabijac wszystko co się wokół mnie ruszało także... dawał mi potworną dysforię co moim zdaniem wskazuje na jego prodepresyjny charakter działania. Podobny efekt miałem po carbamazepinie, miałem po niej wysokie libido ale totalną dysforię i deprechę. Chyba dlatego, ze gabaergiki mocno wyhamowują hipokamp ale pewien nie jestem bo mają też inne działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×