Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut) !Niedostępny w PL!


Lord Cappuccino

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      16
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Znawcy Tematu , czy fenibut tej firmy jest dobry jakościowo , tzn , czy urywa dupę w ekstazie paranoicznego spokoju i baobaba na gębie ? ;)

https://neurogarden.pl/phenibut/18-phenibut.html

zjadłem dziś 250 mg i chyba przerzucę się haloperidol :?

 

Ja akurat nie kupuję prochów od polskich vendorów, więc się nie wypowiem. Są różne "markowe" phenibuty (SNS, Primaforce itp.). Mój sort jest od amerykańskiego vendora, ale sprawdzonego , czystość 99% zbadana hplc. Nigdy się jeszcze nie naciąłem, faza zawsze "czysta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już samo to ,że jest to proszek ,a nie tabletka w blistrze bardzo jakoś mnie z lekka niepocieszyło .

 

Dlatego tak ważne jest, żeby mieć 100% pewność co do źródełka , skąd, kto , jak i gdzie. Był przypadek, że chłopak sobie zamówił pyritinol (pochodna witaminy B6 o właściwościach psychoaktywnych) w prochu u niepewnego vendora, a ciule zamiast tego mu przysłali difenhydraminę w prochu i gość na sorze wylądował z nieodwracalnym(jak się później okazało) uszkodzeniem oun. Widocznie przereagowała z innymi lekami, które zażywał, albo wziął za dużo (bo myślał, że to pyritinol).

 

Co do fen'a to można kupić kapsułki z SNS. Albo oryginalny ruski preparat w blistrach, ale drugi wariant to tragicznie droga impreza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był przypadek, że chłopak sobie zamówił pyritinol (pochodna witaminy B6 o właściwościach psychoaktywnych) w prochu u niepewnego vendora, a ciule zamiast tego mu przysłali difenhydraminę w prochu i gość na sorze

w 97-98 rokui wcześniej można było to kupić na receptę pod nazwą Enerbol forte . Zjadłem tego masę .Przepisywał mi to doktorek od alkoholików Gówno , a nie psychoaktywne , a brałem tego po kilka tabsów ,,, lipa / zachęcaja teraz ludzi marketingowym pisaniem tych cudów na kiju co rzekomo te substancje czynią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nie żadne cuda niewidy na kiju. To tylko taki przykład, że uje na każdym kroku chcą nas wydymać.

 

-- 8 sty 2016, o 19:10 --

 

SNS dziala na 100% :)

 

Mój proszek z PC też. Wypijam kawę na czczo, rozpuszczam określoną ilość w szklance wody, no i chlup. Działa zawsze w 200%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcy Tematu , czy fenibut tej firmy jest dobry jakościowo , tzn , czy urywa dupę w ekstazie paranoicznego spokoju i baobaba na gębie ? ;)

https://neurogarden.pl/phenibut/18-phenibut.html

zjadłem dziś 250 mg i chyba przerzucę się haloperidol :?

 

Właśnie mam to gówno. Jest to gówno nie fenibut. To znaczy, to zawiera fenibut na pewno, ale faza jest jakas BRUDNA, tak jakby sort byl jakis zasyfiony czyms. Kac po tym jest, niedobre samopoczucie. Nie warto oszczedzac. Kup SNS, bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój proszek z PC też. Wypijam kawę na czczo, rozpuszczam określoną ilość w szklance wody, no i chlup. Działa zawsze w 200%.

 

______

Lord , czy to jest to co Ty bierzesz ?:

http://allegro.pl/czysty-phenibut-125g-sen-i-regeneracja-energia-i5869370518.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, na mnie fenibut działał ale bardzo szybko rosła tolerancja i źle się czułem jak wytrzeźwiałem po choćby tylko jednorazowym przyjęciu 3-4g , choć to złe samopouczcie trwało kilka dni czyli względnie niedługo, jednak uznałem, że i tak nie warto.

być może nie poznałem wartości fenibutu nie próbując nigdy SNS, może kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój proszek z PC też. Wypijam kawę na czczo, rozpuszczam określoną ilość w szklance wody, no i chlup. Działa zawsze w 200%.

 

______

Lord , czy to jest to co Ty bierzesz ?:

http://allegro.pl/czysty-phenibut-125g-sen-i-regeneracja-energia-i5869370518.html

 

Dokładnie. Tylko ja kupuję prosto z PC, przysyłają mi z USA. Bez pośrednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie gdzieś wisi lista wiarygodnych vendorów w USA oraz w Europie polecanych przez koneserów, znaFFców , doświadczonych psychobubli i ćpunów, i druga lista wszelkich "firm" szumowin, naciągaczy, gdzie nie należy kupować. Chyba to kiedyś wstawiałem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proszki zasadniczo biorę tylko z powder city albo ceretropic, ruskie specyfiki z extrapharmacy, a suple wszelkiej innej maści(witaminki itp.) z oryginalnej witryny swansona w us. Wychodzi mi to zawsze taniej, nawet przy obecnym drakonskim kursie usd. Na allegro i u żadnych polskich ciuli nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

achino, a takżeś na ten sort psioczył ;) .

ja go dostałem w prezencie od kolegi z Forum , ale teraz jakiś czuję sie roztrzęśiony . Nie wiem czy to po Wellbutrinie ( wczoraj brałem Well 70 mg i było OK ) , a dziś jakos taki rozjechany .

Ktoś tu mówił o kacu po Feni :shock: ,,, czy to w ten sposógb działa ,że dzis fajnie , a jutro zdychanko .

Ja mam zamiar do tego leku podejść wten sposób ,że codziennie przez kilka tygodni będę z rana zasuwał po ok 500mg . Nie będę brał tego na fazę ( na fazę to się pali , albo wciąga ;) ) tylko w celach stricte w medyczno -leczniczo - profilaktycznych :lol:

Kupuje z PC ( na alegro ) . Może taniej bezpośrednio od producenta , ale ja tam tak nie umiem ,,, jeszcze celnicy trafią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, leczenie fenibutem? to się na faze tylko nadaje:D

ja też pamiętam miałem taki niepokój za pierwszym razem i roztrzęsiony wewnętrznie byłem, nawet pisałem o tym na forum.

 

Tak, feni działa w taki sposób, że ma się kaca, może nie po jednej dawce, ale po ciągu jak odstawiasz to ta górka zamienia się w dołek, który trwa kilka dni. osobiście już wole równine :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, leczenie fenibutem? to się na faze tylko nadaje:D

ja też pamiętam miałem taki niepokój za pierwszym razem i roztrzęsiony wewnętrznie byłem, nawet pisałem o tym na forum.

 

Tak, feni działa w taki sposób, że ma się kaca, może nie po jednej dawce, ale po ciągu jak odstawiasz to ta górka zamienia się w dołek, który trwa kilka dni. osobiście już wole równine :)

 

 

uuuuuuuuuuu to takie to klocki . :?

Szkoda zdrowia . Właśnie teraz nieciekawie się czuję ( wysokie tętno ) . Myśłałem ,że to wina złego sortu ,ale jak Ty brałeś z PC to hu-j do dupy z taką zabawą , bo ani to nie leczenie , ani frajda .

Za stary cap jestem ,żeby jeszcze z kacami polekowymi sie męczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ile tego wziąłeś? i kiedy wczoraj czy dzisiaj?

 

kac polekowy po fenim, np. po 3 dniach brania, wygląda tak jakbyś przez kilka dni walił po 100mg baclo i odstawił.

przynajmniej u mnie to tak wygląda. nie mówiąc już o tym, że tolerancja rośnie bardzo szybko.

 

-- 08 sty 2016, 21:09 --

 

ej a widzę, że Ty już brałeś ten fenibut, nawet na pierwszej stronie się wypowiadałeś :pirate:

a w ogóle to Ty masz jakąś inną psychikę skoro trawa Ci koi nerwy, a mnie np. schizuje, dlatego nie palę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dziś o 12-30 250 mg tego gówna . Nigdy więcej !

Kiedyś brałem fenibut ( dostałem od kolesia ten SNS w kapsułkach ) i działał w miarę wyciszająco , a teraz ,,, pewnie chińskie szambo z dodatkami :twisted:

A przyrzekałem sobie ,że nigdy więcej proszków ala farmaceutycznych z chińskei dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś brałem fenibut ( dostałem od kolesia ten SNS w kapsułkach ) i działał w miarę wyciszająco , a teraz ,,, pewnie chińskie szambo z dodatkami :twisted:

A przyrzekałem sobie ,że nigdy więcej proszków ala farmaceutycznych z chińskei dupy

 

Eee, Panie, nie obrażaj jednego z lepszych vendorów w US. Jak ciulowate pośredniki z allegro rozcienczyły jakimś syfem to już nie ich wina. :nono: Dzisiaj wziąłem 2500mg i jest zayebiście. Nigdy po tym nic mi nie było. A ludzie mają jakieś migreny, sraczki, kace, cuda wianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×