Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ego, ja też myślałem, że cyklopka to młoda koza. Tzn. nadal jest młoda, ale już nieco inaczej!

 

Sigrun, też się cieszę. :> Do tej drugiej opcji nigdy bym się tu nie przyznał. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, jestem dobrej myśli, nie mówię, że już w tym odcinku się dowiemy, bo co by było za życie bez odrobiny niepewności i niespodzianek.

 

ego, tyle to ma moja sympatia :twisted:

 

Cóż mogę rzec, dobre geny i młodzieńcze pasje :P Na koncercie Sarsy poszłam po Jacka Danielsa z colą bez lodu i mi barman powiedział, że takie rzeczy, to na dowód są :lol:

 

bonsai, ja ci dam kozę. Mnie już bliżej do ledżitnego kuguara, if you know what I mean 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a potem zobaczyć minę sprzedawcy, gdy ten się zorientuje, ile lat ma osoba, którą poprosił o dowód pełnoletności, bezcenne. :mrgreen:

:mrgreen: Ja mialam taka sytuacje nieraz. Szczegolnie jedna mi zapadla w pamieci: sprzedawczyni musiala az zsunac okulary z nosa i powiedziala: ,,Matko! Tez bym chciala tak wygladac,,. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a potem zobaczyć minę sprzedawcy, gdy ten się zorientuje, ile lat ma osoba, którą poprosił o dowód pełnoletności, bezcenne. :mrgreen:

:mrgreen: Ja mialam taka sytuacje nieraz. Szczegolnie jedna mi zapadla w pamieci: sprzedawczyni musiala az zsunac okulary z nosa i powiedziala: ,,Matko! Tez bym chciala tak wygladac,,. :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

Mnie ostatnio jak bylismy w kraku...w knajpie o dowod prosili... Powiedzialam z bananem nactwarzy ze bede czesciejbdo nich wpadac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, nie bierz moich słów w innym słowa znaczeniu.

 

ego, powiedziałam barmanowi, że mi miło, a on, że jemu też.

 

ala1983, Sigrun, mówię, to przez ten nasz specyficzny sposób patrzenia na świat, żeby nie powiedzieć stan umysłu tak promieniejemy niewinnością i. .. Cokolwiek, bredzę strasznie, bo serial oglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, nie bierz tego do siebie, po prostu nie lubię łapania za słówka, tak samo jak zdrabniania przymiotników i wielu innych rzeczy, na które normalni ludzie nie zwracają uwagi.

 

Kopnijta mnie w d..., żebym w godzinę napisała po kilka pytań do każdego, bo nie mogę siedzieć po nocy, muszę się do pracy spakować i wiedzieć co robię z którą grupą, bo dyrektora niby nie ma w poniedziałki, ale co jakby złośliwie przyjechał?

No i seryjkę ćwiczeń zrobić, może od razu sobie rozpiszę :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale dwa dni miałem bardzo depresyjny nastrój, dziś było ok, ale tu nagle jedna głupia wiadomość i od razu wszystko poleciało na łeb, na szyję... Oj tam jedna, żadna mnie nie chce, nigdy się nie udaje, ja w wieku 27 lat nie nadaję się do żadnych związków z nikim, wszystko tylko psuję. Wszystko mnie przerasta, ja nie nadaję się do tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×