Skocz do zawartości
Nerwica.com

Światy Równoległe istnieją i wpływają na siebie


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, nikt w szkole nie rysuje tego układu w ten sposób, ani nie mówi że układ słoneczny się przemieszcza a nie stoi w miejscu ...
A szkoda, fajnie to wygląda i skłania do myślenia o przestrzeni w 3 wymiarach, nie 2.

 

 

A no .. racja. Ogólnie szkoły mają nudne sposoby nauczania... człowiek zachęca się sam dopiero po okdryciach w necie, kiedy praktycznie " już nie czas na naukę " .

 

 

Opiszesz coś o Tym naukowcu o którym wspomniałeś ?

Gdzie się z nim zetknąłeś ? Co o nim sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truchełko , nie wykorzystujemy, będę się upierać no.

 

Upieranie się w tym wypadku to trochę ignorancja, zresztą nauka nie polega na upieraniu się i opinii, tylko na faktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie kto stworzył równoległe wszechświaty ? Czy były one zawsze ?

Pytanie czy czas istniał przed wielkim wybuchem. Jeśli nie, to to pytanie się jeszcze bardziej komplikuje.

Być może istniał w innych wszechświatach (ale nie równoległych, tylko odrębnych). Może wielkie wybuchy to powszechne zjawiska w wieloświecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truchełko , nie wykorzystujemy, będę się upierać no.

 

Upieranie się w tym wypadku to trochę ignorancja, zresztą nauka nie polega na upieraniu się i opinii, tylko na faktach.

 

 

Muszę na ten temat poczytać . ale z tego co pamiętam czytałam w Świecie Wiedzy że używamy nie 10 ale około 60 % mózgu .100 raczej nie .

 

 

 

Pieprz z moim angielskim bardzo słabo.

 

 

 

Mark - kurde ! coś w tym jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truchełko , nie wykorzystujemy, będę się upierać no.

 

Upieranie się w tym wypadku to trochę ignorancja, zresztą nauka nie polega na upieraniu się i opinii, tylko na faktach.

 

 

Muszę na ten temat poczytać . ale z tego co pamiętam czytałam w Świecie Wiedzy że używamy nie 10 ale około 60 % mózgu .100 raczej nie .

 

Po co nam mózg, którego w znacznej części nie używamy :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, ta nieużywana część działa jak styropian :D .

Zakładając, że jest jakaś część nieużywana, a nie ma takiej, zresztą do izolacji jest czaszka. No ale w sumie niektórzy sprawiają wrażenie, jakby rzeczywiście mieli zamiast mózgu styropian :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te nieaktywne obszary u współczesnego człowieka były wykorzystywane przez praczłowieka do komunikacji z bogiem, potwierdzona naukowo teoria...

A teraz została tylko schizofrenia :(

 

Ostatnio biolog mi mówił że z tym niewykorzystywaniem mózgu to nieprawda. Że też cholera tylko tyle z tego zapamiętałam

 

Bo to dobry biolog był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×