Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, Ty lepiej usuń tą fotę, mam niejasne wrażenie, że to grzyb chroniony... :D

Sigrun, Davin, Kochani, wspaniale wykorzystaliście pogodę!

 

bonsai, Dziękuję! :uklon: Szkoda że nie można sobie z tyłu na przód przerzucic, bo fryzjer musi mi trzebic tą gęstwinę z tylca, co by to jakoś wyglądało, a z przodu by się przydało bujniej. ;)

 

platek rozy, Hej Kochana!!! Tak, włoski ciut jaśniesze na warstwie "wierzchniej" i końcach. Przy wilgoci to nawet mam ładne loki, a nie takie nie wiadomo co. :roll:

Ale głupi typ, człowiek na imprezę pójdzie, to się musi taki mądrala znaleźc. Dobrze mu powiedziałaś!

Ja też lubię chodzic do lumpków z wieszakami.

Już niedługo Słońce zaczynasz, wytrzymaj jeszcze troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja pi#^dolę, co za pacjent. Ta, dla niektórych "depresja" to jest "nie robię, bo mi smutno". Ale już smolić depresję, w ogóle ocenianie kogokolwiek pod kątem pracy w obecnych czasach. Chyba bym mu jeszcze bardziej pojechała, ale mnie zawsze dobre riposty przychodzą z opóźnieniem.

 

Dostałam 4 z farmakologii i 4 z mierzenia ciśnienia, i smutno mi, bo tylko ja jedna źle zmierzyłam, choć umiałam to robić, to żadnych tętnic nie słyszałam. Koleżanki nie mają pulsu. To corpse bride'y są!

 

Będę oglądać powtórkę Twarzy, bo wczoraj się uczyłam. Kawusia się należy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, cyklopka, Tak sie niektorym wydaje ze moga po innych jezdzic a nie zastanowi sie ze depresja to ciezka choroba ktora poytrafi czlowiekowi zniszczyc zycie.

 

Dzis byl ciekawy wywiad z DDTVN z Tomkiem Lipinskim ktory chorowal na nia 15 lat .

 

A prpops grzybkow to u mnie byly tylko pieczarki a raczej sosik do bitek :)

 

kosmostrada Masz sszczescie ze wloski podczas deszczu Ci sie jakos ukladaja bo moje wtedy szaleja i robia co chca ;)

 

Sigrun, ja bym chciala jeszcze jak najwiecej takich dni jak dzis bo i cieplo i slonko i milo chociaz to wszytsko dociera do mnie tak jakby zza szyby w takim stanie.

 

 

MIalam isc na spacer ale mi sie odechcialo.Klawiatura mi siada i w sumie musze kupic nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, Heloł! Jak imprezka? :105: Prezent się podobał?

 

platek rozy, Mi się też odechciało wszystkiego... O 5-tej padłam, jak ścięte drzewo i spałam godzinę. Gdyby nie budzik, nie wiem ile bym zalegała. :roll:

 

mirunia, Och jak Ci pięknie się udała niedziela! I taka wspaniała kolacja. :great:

A ja dziś chowam trochę osobiście suszonego prawdziwka ( z tych co ostatnio kupiłam), będzie do sosiku na zimę.

A na uszka nadal nie mam... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, dzis pojechalam w tunice bawelnianej i leginsach , tak bylo cieplo . :105:

 

mirunia Kochana ja tez juz wyplumkana , wlosy umylam , bede niebawem je ukladac na szczotce :)

Ale lęki mnie lapia i czarne mysli :hide: Patrze jednym okiem na Mrocznego rycerza w tv a pozniej poczytam najnowsza Bridget Jones bo teraz potrzebna mi lektura latwa , lekka i przyjemna .No i smieszna tez .

 

Jutro musze jecha c po papier do Mops odnosnie karty miejskiej wiec sobie pozniej na spacerek pojde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, To wspaniały kop dobrej energii dostałaś! Cieszę się!

 

mirunia, No niestety wygląda na to, że skończy się kupieniem podgrzybasów na ryneczku... :(

 

Sigrun, Piękny obiadek!

W wakacje też kleszcza przywlokłam, ale tak jak Ty na szczęście od razu przy kąpieli go znalazłam. Oglądaj się teraz Kochana, czy gdzieś Ci się rumień nie zrobi.

 

Chyba pójdę śladem Dziewczyn, tylko nastawię pralkę i siup pod prysznic i w szlafroczek oglądac Masterchefa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×