Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorne hej-ho

 

Napisałam jeden program terapeutyczny, dzieci z autyzmem są takie niesamowite że ojacieeeee.

 

A dzisiaj miałam zajęcia z taką jedną co od progu mi wskoczyła na nogi jak małpka i zaczęła się po mnie wspinać.

 

Będę dzisiaj dalej oglądać Piratów z Karaibów hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana poszlam :) przesiedzialam trzy godziny chociaz na poczatku myslalam ze uciekne . Ale pozniej sie juz rozluznilam i jakos bylo , ogladalam nagranie ze slubu i wesela i jadlam kawalek szarlotki z cynamonem oraz pilam pyszna herbatke .

Najgorzej tylko ze jakis sasiad z bloku obok ktorego znam z widzenia , podpil sobie i sie do mnie przyczepil i bez przerwy gadal jakies glupoty.

 

Afka bede musiala troche wziac , tylko sie boje ze mi sie spac po nim bedzie chcialo. :mhm:

 

Ide do wanny i zjem serek bialy na kolacje oraz pomidora.

 

Dobranoc Wszystkim :******** spijcie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Zosia_89, fajnie, że pracujecie z ciekawymi dziećmi. Moje dupy inteligencją nie urywają.

 

No nikt się nie przejął moim żalem, że kolega z pracy najprawdopodobniej jest tylko do listopada (nawet nie wiem, czy początku czy końca), a to jest stanowczo za mało czasu, żeby go do schowka na materace zaciągnąć.

 

To może się przejmiecie chociaż moim sernikiem bez sera. Znalazłam przepis na masę z żelatyny, mleka kokosowego i orzechów nerkowca. Zrobię na Święta, bo bez sernika, to dupa by była, nie Święta.

 

Zaś mnie w domu denerwują, skończyłam czytać książkę, nie wiem, która będzie następna, więc siedzę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nikt się nie przejął moim żalem, że kolega z pracy najprawdopodobniej jest tylko do listopada (nawet nie wiem, czy początku czy końca), a to jest stanowczo za mało czasu, żeby go do schowka na materace zaciągnąć.

 

To ile Ty czasu potrzebujesz żeby go wybałamucić? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzisiaj ja otwieram Spamową.

 

Znów pół bezsenna noc, lęki płacze... jestem wykończona...

 

cyklopka, może gdyby moje nie były takie fajne to łatwiej byłoby mi je zostawić :/

 

Davin, wzięło mnie na Piratów no bo w niedzielę pierwsza część leciała w TV i zapragnęłam sobie odświeżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:******** Ja tez do kitu, mam napiecie i lęk wolnoplynacy oraz takie pomieszanie w glowie , ide na terapie chociaz najchetniej bym zostala w lozku . Dramat , dramat , dramat i zyj tu czlowieku i pracuj jak sie czuje jak wrak i mam ochote plakac.

Nawet uczesac mi sie trudno a jak pracowac? . Odmozdzenie total jak na poczatku choroby. :?:?:? Przynudzam juz ;) no ale ja tak czulam ze mnie chwyci chociaz nie sadzilam ze tak mocno .

Moze na kijach polatam jak wroce , sama nie wiem . Trzeba endorfin naprodukowac !

 

 

Aurora88, tulam Cie cieplo:********* czy te lęki zwiazane sa z praca????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie ;)

 

Wracam właśnie z rozmowy w sprawie pracy i jeśli zarząd wyrazi zgodę na zatrudnienie (a powinien wyrazić bo brakuje pielęgniarek) to na 99% mam tą pracę :yeah:

Naczelna chce, ja chcę. Kwestia co na to pani prezes :P

 

W czwartek jeszcze przyjadę się do jednego szpitala, bo w tym niby fajnie, ale nie do końca zgodnie z moimi oczekiwaniami i zobaczymy co dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×