Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Holik, :D dziękuję bardzo, już poczytałam... Ja mam "ustawioną" suplementację od dawna, sprawdza się raczej, więc chyba na razie nie bedę zmieniać, ale może w przyszłości - kto wie!

 

Ja zażywam D3, acerolę, ostropest plamisty, popijam herbatkę Verdin, prawie codziennie jem cykorię-znakomita na przewód pokarmowy, przy cukrzycy wskazana bardzo, jem płatki górskie, często wysiewam rzeżuchę, itd... Moja dieta jest dość urozmaicona, ograniczam produkty, które mi szkodzą, póki co, daję radę... :D

W okresie wzmożonych przeziębień piję miód z cytryną i imbirem, czasem dodaję odrobinę cynamonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Jejciu ale się lenię na urlopie a do tego na spamowej tak relaksacyjnie aż nie chce się wychodzić :D Może coś i ja wrzucę...mój balsam na uszy, moja osobista oaza spokoju Taylor Davis :105: A poniżej mała próbka :105:

[videoyoutube=fckH2P0KK14][/videoyoutube]

 

Holik, zmień ten paskudny avek :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, przyłapałeś mnie ale już edytowałam :lol:

 

No zepsułam, na szczęście mirunia nie zdążyła przeczytać bo by się lekko zdziwiła ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, jutro będzie tydzień dopiero, z rana jest lepiej i wczesnym południem jak dzisiaj np, ale później wszystko łeb na szyje poszło. ratuje się melisą. Do tego biegam, muszę przestawić codzienne bieganie na godziny bardziej popołudniowe, żeby mieć bardziej stabilne samopoczucie w ciągu dnia.

 

mirunia, ja już nie klikam w linki nieboszczyka od czasu jak wkleił jakiś film na YT z babką co była w szaleńczej(!!!) manii, i pierdzieliła takie kocopoły, z taką ala zahipnotyzowaną miną, że sam w ciągu kilku-nastu obejrzanych sekund odczułem się jakbym sam odlatywał w stanie hipnotycznym. Patologia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mirunia, ja już nie klikam w linki nieboszczyka od czasu jak wkleił jakiś film na YT z babką co była w szaleńczej(!!!) manii, i pierdzieliła takie kocopoły, z taką ala zahipnotyzowaną miną, że sam w ciągu kilku-nastu obejrzanych sekund odczułem się jakbym sam odlatywał w stanie hipnotycznym. Patologia :roll:

na moich filmikach co wrzuciłem na YT niema wogóle ludzi.jest tylko ziemia z wysokości 500m,slajdy lotnicze i start/lądowanie samolotu pasażerskiego.tak że filmik z jakąś cyklofreniczką to nie moje dzieło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×