Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, hey! i tak dostaniesz tą robotę, ale będę trzymał, a co! no ja nie spamoludek wyspowy, więc na greckie wakacje się nie załapałem, ale mimo tej jutrzejszej formalności z Twoim udziałem, to trzymam kciuki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

kia_ sportage,

 

A Ty znowu o tych kopulacjach zwierząt? :o to chyba Ty sama oglądasz, przyznaj się, tu każdy ma jakieś problemy z psychiką, więc nikt Cię nie będzie oceniał :smile: ja jedynie przyjaźnie międzygatunkowe lubię podpatrywać :)

 

 

Carica Milica,

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry znad pysznej kawy

 

mirunia, dzięki i tobie życzę miłego dnia. U mnie przeciera się niebo i słońce sobie zerka nieśmiało :D

 

Carica Milica, powodzenia na rozmowie.

 

Holik, też lubie filmy przyrodnicze...jakis czas temu ogladalam o małżach i wiesz, że nie maja organów kopulacyjnych :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Do swoich ziół dodam także tarczycę amerykańską - Scutellaria lateriflora ponieważ działa pozytywnie na GABA i antagonizuje receptor 5ht7 więc jest antydepresyjna i antynerwicowa.

Muszę sobie rozpiskę zrobić co o której godzinie będę pił i łykał bo jest już tego tak dużo, że można się pogubić :hide:

 

anemon,

 

Ja myślę, że te zwierzęta nie widzą między sobą różnic, one nie myślą, "a ten ma centki a ja nie to to jest inny gatunek".

 

Lunaa,

 

Hej, jak tam urlop? Gokarty już były?

 

Nie wiedziałem, że małże nie mają organów kopulacyjnych, natura im pożałowala tego, dała za to perły, tzn. ludziom dała, bo małżom one nie są potrzebne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, nie były :hide: Tak jak podejrzewałam strasznie nie mam ochoty na jakiekolwiek kontakty społeczne :bezradny:

Nie ciagnie mnie nawet zabawa i pozytywne emocje :zonk: Nie wiem co sie ze mna porobilo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

E tam, to tak jakby się obawiać interakcji czosnku z cebulą, jedno i drugie jest zdrowe. Niemniej nie wszyscy mogą spożywać np. imbir dlatego nie polecam mojego miksu każdej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage,

 

Dziwne, chodzisz przecież na terapię, bierzesz leki, masz słabego terapeute czy dobrego?

Pamiętaj, że nie wszystko naraz, masz dużo spraw na głowie, uporaj się z każdą jedną, ale na raz chyba nie musisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był udany dzień :D Byłam dziś na zakupach w BRW i kupiłam dużo nowych ozdób na meble t.j. świeczniki, świeczki i wazony a do tego jeszcze nowe ramki do zdjęć, co by mi wszystko pasowało :D Ludzie nie stanowili żadnego problemu i nie czułam niechęci oraz nawet minimum przymusu nie było z mojej strony. Fajnie czuć motywacje i chęć do wszystkiego ;)

 

mirunia może relaksująca muzyczka pomoże na sen albo jakaś nudna książka.

Holik dlaczego Twój nowy stworek chce zjeść przystanek autobusowy? :mrgreen:

Powiedz mi też, czy spotkaliśmy się w centrum handlowym? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Posluchalem troche ale jeszcze zadnego Twojego kawalka nie udalo mi sie dosluchac do konca :bezradny:

Sa we mnie jakies mroczne elementy ktore sprzeciwiaja sie takiej pozytywnej muzyce :/

 

Lunaa,

 

Ciesze sie ze tak odzylas :brawo: Chyba urlop Ci sluzy :)

Tak to bylem ja. Moglas mnie zaczepic to bysmy pogadali a Ty mi tylko fotki pstryklas ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×