Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Norwegii, mimo ze kości bola, to w konću czuje moc :D

 

Mialem dość korzystania z Thinkpada bez biurka na łóżku z bolącymi łokciami wbijającymi się w pościel, braku własnego kąta, aż przez korzystanie z Arch Linuxa z nieskonfigurowanymi polskimi literami oduczyłem się pisania z nimi :D I musiałem poprawiać dwa pierwsze zdania.

 

Na razie nie będę zapoznawał się ze spamową, bo muszę się ogarnąć, jeszcze po tak długiej wyprawie chce mi się do łazienki, chcę powiedzieć tylko że wróciłem.

Akurat mój introwertyczny typ powoduje że najlepiej czuję się u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Nie wiedziałem że jesteśmy wspolwinni Holokaustu (owi?), wiedziałem że jesteśmy antysemitami, przynajmniej w dużej części ale wierzyłem w to że to Niemcy są winni tej zagładzie. Nasi też brali wntym udział ale brali i żydzi. Mało.to naszych tam zginęło. Tak jak nie byłem nigdy antysemita, rasista. Tak niestety budzą się we mnie uulczucia antyizraelskie, za to czarnych braci nadal lubię.

 

Witam po przerwie, w szczególności wszystkie łaski i moje fanki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, :mrgreen: witam Cię baaardzo serdecznie :D Rzeczywiście dawno nie odwiedzałeś nas :D

Miło Cię widzieć... :D Czy zagościsz na dłużej :lol::?:

 

W tematy polityczne nie wchodzę, bo tak naprawdę nie chcę się denerwować i zbierać plonów z ziaren nie przeze mnie zasianych ;)

 

Siema laska. Kope lat jak tam forma? Ja bym już tutaj dawno wpadł ale administracja przekroczyła granice i zaczęła bawić się moim hasłem, raz mnie blokując a raz na odwrót. Teraz sporo uczę się angielskiego i chyba to jest bliższe memu sercu niż siedzenie na forum. Ale jak będę miał czas to chętnie wpadnę i wam podokuczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba idę w kimę :P Bym posiedział do 1-2 bo i tak rozmowę z psychologiem odnośnie stażu mam 10 lutego, a 7 lutego mam dentystę, ale jestem wykończony. Może wlanie w siebie 1-2L coli by pomogło ale...

Nie.

 

Więc Holik, trzymaj tam kredens i bierz ten Zolafren :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, oczywiście siedzenie tylko na forum nie ma sensu, ale wizyty od czasu do czasu - owszem :D

Pomysł z angielskim popierałam od początku :brawo:

 

U mnie całkiem nieźle, choć czasami głowa płata najróżniejsze figle, denerwując mnie i osłabiając. Na przekór temu idą dalej, bo mi się chce żyć i działać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, to to samo co u mnie ciągła karuzela depresja,nerwy, słabość, melancholia,ekstaza, radość, zachwyt. I tak lata sobie tą głowa, i tak jeszcze niedawno próbowałem to zrozumieć ale teraz się poddaje, miło że nie skladasz broni :great: mam nadzieję że reszta też daj sobie radę :) no to do następnego. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów spałem 5h ;_;

A miałem wziąć hydro. Jestem pewien że jakbym się teraz postarał to spałbym normalnie. Nawet nie miałem zbytnio objawów, jakieś lekkie parestezje.

Mógłbym teraz się położyć i jest 75% że bym zasnął, ale chyba przejdę się do sklepu.

 

Więc miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam spamowicze, miłego dnia.

 

Reghum,

 

Zolafren to nie dla mnie lek. Zdecydowanie nie.

 

Ja spałem pełne 7h po rumianku, jestem wypoczęty, zamierzam dzisiaj jakoś konstruktywnie spędzić dzień, ostatni dzień wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage,

 

Moment, z 10 minut ;) Ale ja dałem 5 gram rumianku do dzbanka, zaparzałem z 10 minut i wypiłem cały dzbanek, więc wiesz, to jest moc.

 

mirunia,

 

Dzień dobry, tak jest, trzeba się brać, hmm, od czego tu zacząć, tyle zaległości, może najpierw od czytania forum :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moi mili, moja przesyłka została oclona w sensie płacę cło czy przeszła po prostu odprawę celną?

Nie wiem o co chodzi, bo sam kejs który zamówiłem kosztuje 37 zł z groszami :/ Nie rozumiem o co chodzi, za taką cenę ile mogę zapłacić tego cła, 3-7zł? To nie ma sensu.

Strona to Aliexpress.

 

Jak będzie trzeba to przejdę się na tą pocztę, mówi się trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Nie mogę się dobudzić a za niedługo południe. Ciekawe jak to będzie gdy wrócę do pracy i budzik będzie się darł o 6 :roll:

Może kawa pomoże...

 

Zaskoczona jestem, że mamy więcej panów chętnych na tytuł niż pań w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×