Skocz do zawartości
Nerwica.com

Magda i ja.


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest w mojej psychice,długo nie wytrzymam bez dzwonienia.

Monk, skoro ktoś tak słaby psychicznie jak ja dał radę przestać pisać/dzwonić/oglądać zdjęcia na facebook'u i w ogóle postawić krzyżyk na relacji (przynajmniej na poziomie świadomym, bo podświadomość i tak płata mi figle), w którą tak dużo zainwestowałam samej siebie - Ty też dasz radę. Więcej samozaparcia, chłopie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja jako, że jestem tu uzytkownikiem od 2010 listopada i wiem która to Magda i jak przeczuwałam oczywiście jest finał jak sądziłam. Początek Waszej znajomości Twojej i Magdy nie było spontanicznie Ty wiesz o czym mówie nie będę wtajemniczać forum jak nie pamiętasz to napisze na pw.pisałam Ci to w 2013 roku, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, przez ostatnie pół roku wymieniłeś kilka kobiet, wieku nie pomnę, imion również, ale trochę ich było! Może Magda wyczuła, że rozglądasz się za innymi... :roll:

Jeżeli oto chodzi,to ona wie.Że to tylko koleżanki,na rozmowę.Po za tym,Magda nigdy mi nie powiedziała.Jesteśmy razem.

Na moje pytanie,czy pójdziemy na spacer.Odpowiada,uważaj bo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w mojej psychice,długo nie wytrzymam bez dzwonienia.

Monk, skoro ktoś tak słaby psychicznie jak ja dał radę przestać pisać/dzwonić/oglądać zdjęcia na facebook'u i w ogóle postawić krzyżyk na relacji (przynajmniej na poziomie świadomym, bo podświadomość i tak płata mi figle), w którą tak dużo zainwestowałam samej siebie - Ty też dasz radę. Więcej samozaparcia, chłopie :smile:

Ale Ty masz czego ja nie mam.Nie jesteś infantylna.A może Magda się boi,tego.Że ja nie dam jej przyszłości :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja jako, że jestem tu uzytkownikiem od 2010 listopada i wiem która to Magda i jak przeczuwałam oczywiście jest finał jak sądziłam. Początek Waszej znajomości Twojej i Magdy nie było spontanicznie Ty wiesz o czym mówie nie będę wtajemniczać forum jak nie pamiętasz to napisze na pw.pisałam Ci to w 2013 roku, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.

No jest jak pisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×