Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

 

Na co przyjmujesz ten lek??

 

na wiele przypadłości ;) , moje zainteresowanie baklo zaczęło się od jego działania na uzależnionych od alko,

bardzo liczę też na wyrównanie nastroju, ogarnięcie fobii społ. oraz to co z założenia baklo ma robić, czyli zniwelowanie strasznie bolesnych napięć mięśni (u mnie skutek m.in. bezsenności z natrętami i lękami)

 

-- 30 lip 2015, 14:02 --

 

zaczęłam dziś przygodę z baklo ;) bardzo ostrożnie, będę dawkować wg zalecań Kalebexa

zobaczymy

Powodzenia.

 

podziękuję jak zadziała :smile:

 

-- 02 sie 2015, 19:41 --

 

to znowu ja

o jesusie świebodziński właśnie zeżarło mi długaśniego, pięknie wysmażonego posta ad temat :evil: tak więc teraz w skrócie pojadę

dalej biorę dawki homeopatycze ;) , więc albo lek super albo efekt placebo ;) w piątek zwiększyłam do 12mg , wczoraj "poszalałam" z 18 mg , dziś znowu 12mg

Ogólnie działa na mnie dobrze, plusy:

- byłam wczoraj na koncercie :shock: i się bawiłam :shock: bardzo dobrze się bawiłam :shock: ja!!! (to mi się nie zdarzyło do kilkunastu lat) ba nawet włosy rozpuściłam

- zwymyślałam na głos bryczkarzy za niepodkute konie :evil: , i te ludzkie bezmyślne kukły bez empatii siedzące na wozach (czytaj: turyści), zawsze chciałam to zrobić :D

-dobrze śpię, nie budzę się z lękami i natrętami, jestem zdecydowanie bardziej wypoczęta i nawet uśmiechnięta ,dziś zrobiłam też śniadanko dla gości ;)

- fajnie metabolizuje alko, piwo znaczy, rano nówci pewex

-mąż i znajomi, z którymi spędziłam weekend zapodali jednorazowe dawki ku zabawie (50-75mg) i też zachwyceni, gadka, chęć wyjścia do ludzi itp.

minusy:

- spuchły mi kostki u stóp :?:

- prowadzenie auta, niestety, nie ogarniam własnego auta i czuję się jak za kierownicą tira, tzn. że nigdzie się nie zmieszczę, jeżdżę poboczem, rowerzysta bądź auto nadjeżdżające z naprzeciwka na wąskiej wsiowej drodze powoduje chęć ucieczki do rowu, trochę mnie to przeraża, więc na razie nie prowadzę

- kręgosłup boli jak bolał, mięśnie wciąż bardzo napięte

 

to chyba tyle

 

-- 02 sie 2015, 20:01 --

 

z tej euforii popełniłam kilka błędów i nie mogę edytować posta???? pytam się łaj????

bom jednak nawykła do możliwości edycji swoich wypocin na innych forach i czuję się tu jednak trochę mało komfortowo :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zabawa to będzie na odstawce, hehe, chyba, że niziutkie dawki będziecie brać. ale tolerancja rośnie... :P

 

ano ja niziutkie biorę :angel: 37,5/dzień teoretycznie, bo zależy jak się ukroi, od jutra planuję 50 mg.

Póki co nastrój bardzo ok., apetyt niestety też :cry: , na alko nie działa, na spięte i bolące plecy też nie :?: ale mniej ochoty na fajki zaobserwowałam, samochodem jeżdżę bez problemu

Jestem na etapie załatwiania recki na kolejne słoiczki, bo znajomym się rekreacyjnie spodobało i wyżerają mi zapasy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stupidgirl, a mówiłem ,że ten lek zrobi karierę ;) .

Tak więc słoiki, słoiczki w dłonie i chopsa sa do lasa . :lol:

 

robi karierę :D , jestem innym człowiekiem (tylko bardziej bolą mnie plecy :roll: ) a ze słoiczkiem biegnę do mojego rodzinnego już w tym tygodniu, gorzej jak odmówi, ale nic to, zawsze pozostaje net ;)

 

-- 10 sie 2015, 18:58 --

 

No zabawne po prostu. :D

 

ano zabawne :D luzik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stupidgirl, super,że Ty i znajomi się tak dobrze bawicie :D

 

Dobry bajer,zatrzepotrzesz rzęsami i recka gotowa ;) Gorzej jak trafisz na babę :D

 

oni się bawią ;) ja biorę ostrożnie ;) (obecnie 50mg), ale i tak lek mi służy, nie czuję na sobie wzroku ludzi i mam w nosie co o mnie myślą, rozmawiam z obcymi :shock: no i wyszłam z domu - zaliczyłam następny koncert, byłam u kosmetyczki :shock:

niestety na alko jeszcze nie działa, chleję dalej, tylko mniej i rano nie ma kaca i wyrzutów sumienia

 

 

wizyta u lekarza w sumie pozytywnie, bo mam receptę, ale co przeżyłam to moje, nie rzęsami, a strunami głosowymi i dłońmi "trzepotałam" nie potrafię kłamać, choć tylko trochę mijałam się z prawdą ;) ale i tak prawie się popłakałam, dziwny jestem człowiek

 

-- 13 sie 2015, 17:14 --

 

czy ten lek może pomóc w uzależnieniu od benzo ?

bo wiem, że w alkoholiźmie pomaga...

 

ja nie mam doświadczeń w temacie, ale na różnych forach czytałam, że pomaga, poszukaj info, poczytaj ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy baklofen jest dobry na lek wolnopłynący i fobię społeczną? Leki ssri mi nie pomagają, benzodiazepin na dłuższą metę nie można brać.

 

Tak powinien pomóc na te kwestie.

dałbyś radę jeszcze odpowiedzieć na moją drugą część pytań?

 

Czyli na co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"benzodiazepin na dłuższą metę nie można brać."

 

Z tego co wiem, to jest właśnie lek do stosowania cyklicznego, lek który się rozkręca z czasem. Co do odstawienia to jakieś skutki odstawienne z tego co czytałem to występują, lecz zapewne nie takie jak przy benzo.

 

@edit Działa rozluźniająco na mięśnie, także zapewne w pewnym sensie i stopniu je osłabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×