Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ale miną 2-3 dni i będzie pisać znowu to samo.

Nie wiem jaki ty masz ze mną problem. Przestań mnie wiecznie obrażać. Zajmij się swoim życiem i swoim niedopchnięciem.

 

Stwierdzam fakty. No ale poczekajmy te 2-3 dni :mrgreen:

 

Wisnia daj jej spokoj,Inez jest spoko kobieta,moze Ty masz jakies nie dopchniecie mózgowe co ? Idz se zwal i Ci przejdzie.

 

-- 30 cze 2015, 15:46 --

 

Wisnia jak ja Cie dopchne to bedziesz chodzil do tylu do konca swoich dni.

 

się lepiej nie wtrącaj.

 

Bo co buraku ?

 

-- 30 cze 2015, 15:50 --

 

Chcesz w pape ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80, Wypierdalaj stad w podskokach wiesniaku zajebany !!!

 

emilik, przeceniłem cię, góra 120. :twisted:

 

Jak ja Cie przecenie to bedziesz zbieral resztki swojego pustego lba z chodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty masz do mojej inteligencji lub innych? Póki co, to sosob jaki wypowiadasz się na mój temat nie wskazuje żebyś nią grzeszył.

 

Inez on jest widocznie jakis nie dojebany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie umiesz powiedzieć co ci przeszkadza.

 

Wiesz co on Ci zazdrosci ze dobrze sie czujesz,bo sam wpierdala kilogramami benzo.

 

-- 30 cze 2015, 15:56 --

 

emilk, daj spokój.

 

Nie pozwole na to zeby Cie obrazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie działa :). Byłam dziś w dwóch centrach handlowych, jadłam pizzę w knajpie. Jakos tam lekki stresik był, ale przeżyłam. Ruszyło wreszcie :).

 

Co tam nocne pocenie jak moge w miarę normalnie wyjść z domu :).

 

Super :great:

 

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Vectra tez spoko auto a woda z ogorkow jest zajebista szczegolnie dla nas alkusow :D

 

No na kaca nie ma nic lepszego niz woda z ogórków, no moze oprócz cwiartki i browara z rana. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Vectra tez spoko auto a woda z ogorkow jest zajebista szczegolnie dla nas alkusow :D

 

No na kaca nie ma nic lepszego niz woda z ogórków, no moze oprócz cwiartki i browara z rana. :twisted:

 

A co dales sobie w palnik ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja /cenzura/ wsiadlem do swojej vectry, pojechalem do lidla i jem zupke chinska zapijajac woda z ogórków z zeszlego roku, ha to jest zycie! :twisted::mrgreen:

Vectra tez spoko auto a woda z ogorkow jest zajebista szczegolnie dla nas alkusow :D

 

No na kaca nie ma nic lepszego niz woda z ogórków, no moze oprócz cwiartki i browara z rana. :twisted:

 

A co dales sobie w palnik ? :P''

 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu u Was fajnie, nie mogę się doczekać, aż do Was dołączę :105:

 

Czekamy,czekamy na ciebie, mozesz juz dolaczyc :twisted:

 

-- 30 cze 2015, 17:24 --

 

Ktoś mógłby się pokusić o porównanie paroksetyny i wenlafaksyny i rozpisanie korzyści na rzecz obu leków?

 

Paroksetyna - swietny lek na zaburzenia lękowe, natrectwa, fobie, rózne mysli obsesyjne, napady paniki i nerwice wedlug mnie najlepszy na te rzeczy, ale mimo wszystko przymula i na depresje co najwyzej dalbym mu 3-.

Wenla - teoretycznie, lek powinien wypierdolic cie w kosmos i pewnie na poczatku tak bedzie, bedziesz latal naspidowany jak po kresce fety, nie wiem czy brales, ale mniej wiecej takie porównanie, potem 2, 3 tygodnie depresja x2 i potem albo zacznie dzialac i bedzie dzialac bardzo dobrze na depresje, albo bedzie cie zamulac, mniej jak paro ale jednak, na poczatku na pewno schudniesz, ze 2kg na tydzien albo i wiecej, polecam benzo na poczatek, jezeli lek okaze sie trafiony w twoim wypadku szybko wyciagnie cie na prosta, moja ocena tego leku 3+/ 4- dalbym wiecej ale jest to lek nie stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenla - teoretycznie, lek powinien wypierdolic cie w kosmos i pewnie na poczatku tak bedzie, bedziesz latal naspidowany jak po kresce fety,(...) na poczatku na pewno schudniesz, ze 2kg na tydzien albo i wiecej

O tak. To lek dla mnie :twisted: Nawet jak ma chwilę podziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak paro pięknie wyciąga z nerwic lekowych i innych zaburzeń nerwicowych,duza wada jest zamulenie.Daje 3/6 Wenla na poczatku dodaje powera i motywuje ladnie,dodaje odwagi,w społeczeństwie bardzo fajnie sie funkcjonuje,nie obniza libida wręcz przeciwnie :P Niestety jest nie stabilna działa jak wiatr zawieje,na leki slabiej działa niz paro,powoduje napadowe senności ale wydaje mi się ze mniejsze niż na paro.Ocena 4/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu u Was fajnie, nie mogę się doczekać, aż do Was dołączę :105:

 

Czekamy,czekamy na ciebie, mozesz juz dolaczyc :twisted:

 

-- 30 cze 2015, 17:24 --

 

Ktoś mógłby się pokusić o porównanie paroksetyny i wenlafaksyny i rozpisanie korzyści na rzecz obu leków?

 

Paroksetyna - swietny lek na zaburzenia lękowe, natrectwa, fobie, rózne mysli obsesyjne, napady paniki i nerwice wedlug mnie najlepszy na te rzeczy, ale mimo wszystko przymula i na depresje co najwyzej dalbym mu 3-.

Wenla - teoretycznie, lek powinien wypierdolic cie w kosmos i pewnie na poczatku tak bedzie, bedziesz latal naspidowany jak po kresce fety, nie wiem czy brales, ale mniej wiecej takie porównanie, potem 2, 3 tygodnie depresja x2 i potem albo zacznie dzialac i bedzie dzialac bardzo dobrze na depresje, albo bedzie cie zamulac, mniej jak paro ale jednak, na poczatku na pewno schudniesz, ze 2kg na tydzien albo i wiecej, polecam benzo na poczatek, jezeli lek okaze sie trafiony w twoim wypadku szybko wyciagnie cie na prosta, moja ocena tego leku 3+/ 4- dalbym wiecej ale jest to lek nie stabilny.

Czyli z tego wynika, że dla osoby cierpiącej na fobię społeczną bezpieczniejszą opcją będzie paroksetyna, ale jednak nie daje ona energii do wykonywania czynności i nie sprawia, że cieszysz się z byle czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga jestes pewna ze chcesz wenli ? :P

 

-- 30 cze 2015, 17:43 --

 

Tak paro jest lepsze na fobie ale czujesz sie nijak,bez żadnych emocjii.

 

-- 30 cze 2015, 17:44 --

 

Na wenli czasem smialem sie bez powodu nie wiem z czego takie napady,jak po marihuanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu u Was fajnie, nie mogę się doczekać, aż do Was dołączę :105:

 

Czekamy,czekamy na ciebie, mozesz juz dolaczyc :twisted:

 

-- 30 cze 2015, 17:24 --

 

Ktoś mógłby się pokusić o porównanie paroksetyny i wenlafaksyny i rozpisanie korzyści na rzecz obu leków?

 

Paroksetyna - swietny lek na zaburzenia lękowe, natrectwa, fobie, rózne mysli obsesyjne, napady paniki i nerwice wedlug mnie najlepszy na te rzeczy, ale mimo wszystko przymula i na depresje co najwyzej dalbym mu 3-.

Wenla - teoretycznie, lek powinien wypierdolic cie w kosmos i pewnie na poczatku tak bedzie, bedziesz latal naspidowany jak po kresce fety, nie wiem czy brales, ale mniej wiecej takie porównanie, potem 2, 3 tygodnie depresja x2 i potem albo zacznie dzialac i bedzie dzialac bardzo dobrze na depresje, albo bedzie cie zamulac, mniej jak paro ale jednak, na poczatku na pewno schudniesz, ze 2kg na tydzien albo i wiecej, polecam benzo na poczatek, jezeli lek okaze sie trafiony w twoim wypadku szybko wyciagnie cie na prosta, moja ocena tego leku 3+/ 4- dalbym wiecej ale jest to lek nie stabilny.

Czyli z tego wynika, że dla osoby cierpiącej na fobię społeczną bezpieczniejszą opcją będzie paroksetyna, ale jednak nie daje ona energii do wykonywania czynności i nie sprawia, że cieszysz się z byle czego.

 

Cierpszisz na fobie tylko czy na depresje tez?

 

-- 30 cze 2015, 18:00 --

 

Wenla - teoretycznie, lek powinien wypierdolic cie w kosmos i pewnie na poczatku tak bedzie, bedziesz latal naspidowany jak po kresce fety,(...) na poczatku na pewno schudniesz, ze 2kg na tydzien albo i wiecej

O tak. To lek dla mnie :twisted: Nawet jak ma chwilę podziałać.

 

Za pierwszym, razem moze na ciebie pieknie podzialac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×