Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Przy somatyce jak moja terapia nie pomaga. Na dodatek lekoman, to człowiek ktory bierze leki dla przyjemnosci bo jest od nich uzalezniony. Ludzi ktorzy lecza sie na serce, itd tez mozna nazwac lekomanami. Mnie takie posty smiesza :) typu antypsychiatria, lub wlasnie nazywanie ludzi lekomanami jeszcze na forum nerwica. A kto tu trafia? Chorzy, wiec jak ktos tu trafił i sie wypowiada o kims lekoman, albo rzuccie leki bo to zło to sam cierpi na chorobe psychiczna w kierunku schizofrenii, im sie tez wydaje ze leki to zło itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to sa ewentualnei amatorzy degustacji, prawdziwi zawodnicy wagi ciezkiej sa na hyperrealu :lol:

tak i dorzucmy syropek z hydroxyzyny i zrobmy imprezke :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem lekomanem i mozesz mi kobieto tylko tego zazdroscic. Przez cale swoje zycie od lat nastu probowalem wszystkiego co sie dalo , hyperreal, neurogrove , erowid, longecity i inne sajty wglebialy mnie w tajniki tego mrocznego a zarazem bardzo ciekawego swiata. Nigdy nie przezyjesz swojego zycia tak jak ja to zrobilem, mam takie doswiadczenia ze nie jeden eskimos moze mi pozazdroscic. Nie uwalam sie litrem wodki co weekend, nie chodze do kosciola co niedziele, nie obgaduje dupy sasiadam i juz nie wspasowuje sie w twoj slogan normalnego szaraka ( czlowieka).

Ja do grobu wezme 2 rzeczy :

1) wspomnienia

2) dume

Do wszystkiego trzeba miec glowe i nie byc debilem. Slabego nawet piwo zlamie.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego trzeba miec glowe i nie byc debilem. Slabego nawet piwo zlamie.

pzdr

 

racja, ale takim co chca "zabłysnac" nie ma sensu tłumaczyc, na pewno ten uzytkownik jest na forum przypadkowo ;) i dlatego twierdzi na temat lekomanstwa i pisze posty o 1 w nocy, bo nie dlatego ze spac nie moze, tylko tak lubi w nocy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, dobrze sie czujemy :) jem troszke wiecej ale nadal mnie mdli. Najlepiej jak ide ulica albo siedze koło meza i mam odruch wymiotny, wszyscy uciekaja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, dobrze sie czujemy :) jem troszke wiecej ale nadal mnie mdli. Najlepiej jak ide ulica albo siedze koło meza i mam odruch wymiotny, wszyscy uciekaja :mrgreen:

No mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i bedzie tylko lepiej. Jakbys potrzebowala jakiejs pomocy to pisz na priv, co prawda sie wogole nie znamy ale polubilem Ciebie. Zawsze mowie ze ludziom nie warto pomagac, ale zawsze robie na odwrot bo licze ze kiedys sie los usmiechnie i do mnie, wiec pisz smialo w jakiejkolwiek sprawie. pzdr dzidzie i meza oczywsicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ciesz się.... zapewne nie wiesz co czuje nerwicowiec dostający atak paniki... który się dusi... który myśli, że umiera....

który cały czas myśli czy dziś dostanie ataku, czy może jednak dziś umrze.... i cały czas te natrętne myśli....

 

Wiem co to znaczy,pieklo na ziemi,tego nie da sie opisac slowami..

emilk, napisałeś, że chodziłeś na terapię, pomogło coś?

 

Niby cos pomoglo,ale to tylko na chwile,polepszenie nastroju nic pozatym,musial bym codziennie chodzic chyba,ale mnie nie stac.

 

Agus dokladnie my nie bierzemy lekow dla przyjemnosci bo nie mamy co robic i nam sie nudzi tylko w celach leczniczych ;)

 

-- 01 lip 2015, 20:22 --

 

Agus a dzidzia nie ma ochoty na lizaczka ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk a u Ciebie wszystko wporzadku ? z dziewczyna masz zgode czy wojne ?

 

Ostatnio troche jest nie wesolo,caly czas jest rozdrazniona,wkurza sie na mnie.nie wiem mozer przez to ze ma problemy z miesiaczka hmmm.

 

-- 01 lip 2015, 22:21 --

 

Czuje ze lęki mi sie nasilily,takie uogolnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk a u Ciebie wszystko wporzadku ? z dziewczyna masz zgode czy wojne ?

 

Ostatnio troche jest nie wesolo,caly czas jest rozdrazniona,wkurza sie na mnie.nie wiem mozer przez to ze ma problemy z miesiaczka hmmm.

 

-- 01 lip 2015, 22:21 --

 

Czuje ze lęki mi sie nasilily,takie uogolnione.

 

A mzoe przez to ze widzi ze sie slinisz na widok kazdej kobiety ? :D

 

Albo kolesia w Lexusie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne tylko szkoda ze po angielsku :P

 

-- 01 lip 2015, 22:31 --

 

emilk a u Ciebie wszystko wporzadku ? z dziewczyna masz zgode czy wojne ?

 

Ostatnio troche jest nie wesolo,caly czas jest rozdrazniona,wkurza sie na mnie.nie wiem mozer przez to ze ma problemy z miesiaczka hmmm.

 

-- 01 lip 2015, 22:21 --

 

Czuje ze lęki mi sie nasilily,takie uogolnione.

 

A mzoe przez to ze widzi ze sie slinisz na widok kazdej kobiety ? :D

 

Albo kolesia w Lexusie :pirate:

 

hah nie czasem ma takie strzaly ze nie wiem o co kaman,wkurza ja moje zachowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dalej biorę 75mg, nie ma sensu brać więcej, szkoda kasy, nerwów i wątroby. W sumie to odstawiłabym ale jakoś sobie tego procederu nie wyobrażam ze względu na goowniane skutki odstawienne. I nikt mi nie wmówi, że te leki nie sieją spustoszenia w organizmie skoro nie weźmie się kilku tabletek i człowiek skręca się od uboków. Kiedyś miałam inne zdanie na temat psychotropów, może dlatego że miałam nadzieję, że mi w jakiś sposób pomogą. Z drugiej strony czuję ogólnoemocjonalne znieczulenie co mi się w sumie bardzo podoba, więc to też powód dla którego nie mam ochoty w tej chwili całkowicie odstawiać. Bez tych wszystkich pier/olonych uczuć widzę wszystko zimnym, realistycznym okiem i coraz wyraźniej widzę jakie goowno sobie zafundowałam przez ostatni rok, masakra. A jeszcze niedawno myślałam, że złapałam pana boga za nogi. Uczucia wyłączają rozsądek, a ja zdecydowanie bardziej wolę jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ledwo sie doczlapalem na kontrole zus i /cenzura/ mnie do pracy wyslaly, gdzie ja ledwo zylem, nie nawidze tych skurwysynów z zus i tego zjebanego kraju. :pirate:

 

Praca to najlepsza terapia! Stąd taka decyzja komisji zusowskiej.

 

Hehe dobre :pirate:

 

-- 02 lip 2015, 09:25 --

 

Ostatnio troche jest nie wesolo,caly czas jest rozdrazniona,wkurza sie na mnie.nie wiem mozer przez to ze ma problemy z miesiaczka hmmm.

Może jest w ciąży?

 

Maly emilk, o rzesz kurwa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak słucham takie osoby które od razu nas szufladkują to szlak mnie trafia...

Ciekawe jakbys sie zmagała z takimi problemami z takim samopoczuciem jak my to co byś robiła...

Jestem z dużego miasta i nie powiem, że terapii tutaj nie ma...

Ale skąd na to kase brać ?? Każda wizyta i najlepiej co tydzień 100zł...

A rachunki kto za mnie zapłaci ?? dzieci kto utrzyma ?? i pomoże im spełniać marzenia czasem ich zachcianki ???

Chodziłem na terapie przez 6 miesięcy, do kobiety z wielkimi dyplomami, specjalnościami itp.... i co nic... jak odstawiłem leki po 6 miesiacach wszystko wróciło nawet i próbowałem dalej terapii i też nic to nie dalo...

 

Ja prosze nie szufladkujcie ludzi bo ich nie znacie...

Nie znacie ich sytuacji finansowej, samopoczucia fizycznego jak i psychicznego....

Tak jak ktos tu powiedział, nie którzy tu bez leków by już nei żyli, inni byli warzywkami, a jeszcze inni siedzieli zamknięci w domu...

Gdyby nie leki to bym nie doszedł na tą terapie.... bo było tak źle....

I lekomanem nie jestem bo ograniczam wszystko do minimum i prosze lekarza zawsze jak naj mniej leków....

Ale czasem się nie da.....

 

A poza tym jesli ktos ma za malo serotniny to w jaki sposob terapia mu ja uzupelni ???

Albo nadmiar adrenaliny jak mu ja obnizmy ?? By zawalu nie bylo ??

Łatwo jest gadać i szufladkować....

Ja powtarzam jedno mojej choroby to nawet nie życze mojemu największemu wrogowi....

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez chyba juz zdrowa bo się nie odzywa ;)

 

-- 02 lip 2015, 11:28 --

 

Wisnia lepiej nic nie odstawiaj bo oszalejesz.

 

-- 02 lip 2015, 11:33 --

 

Jutro wizyta u doktor,zastanawiam się co mam jej powiedziec.Moze zrobie podsumowanie,senność utrzymuje sie na jakimś tam poziomie,śpię popołudniu,czasem jestem nerwowy,leki nie raz sa czasem musze się wspomóc benzo.Niewielkie przeblyski energii raz na tydzień hmmm,duży wzrost odwagi i pewności siebie to chyba najlepsze z tego wszystkiego i to chyba tyle na ten czas.

 

-- 02 lip 2015, 11:36 --

 

Nie wiem albo czekać albo 225mg lub dolozenie czegos do wenli,tylko z czym najlepiej wspulpracuje wenla by bylo pobudzenie bez lęku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×