Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Sex po wenli jest zajebisty :D tylko krotki :P

 

-- 10 cze 2015, 13:54 --

 

Po paro to mogłem z 2 godziny a po wenli wystarczy 15 minut heh :P

 

-- 10 cze 2015, 13:55 --

 

Doznania sa bardzo intensywne ;)

 

-- 10 cze 2015, 14:03 --

 

Inez3 a Ty jak z sexem nie masz problemów ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro albo znajdź sobie kobietę ;)

 

-- 10 cze 2015, 15:29 --

 

W tych czasach łatwo znalesc wystarczy wejść na jakis portal społecznościowy,sa równie ogarnięte ale i tez mniej ogarnięte ;)

 

-- 10 cze 2015, 15:30 --

 

Jak cos pisz na pw powiem co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy jest możliwość żeby 37.5 mg mi pomogło? Nie wiem czemu wydaje mi się, że poprzednio tyle brałam i tyle przez miesiąc kazał mi brać lekarz.

 

Hmm w zasadzie to jest dawka podtrzymująca a nie lecznicza takze conajmniej na 75 mg bys musiala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale to 37.5 coś musi robić :)

 

-- Śr cze 10, 2015 4:07 pm --

 

To ja mam brać miesiąc... Kurcze, może nie powinien się lekarz sugerować moim zdaniem.

 

NO cos tam robi ale nie wiele ;) Ja nigdy sie nie sugerowalem zdaniem lekarza,sam sobie dawki ustalalem ;)

 

-- 10 cze 2015, 16:11 --

 

Tez mialem brac miesiac 37,5 ale sam sobie zwiekszylem po 2 tygodniach,pozniej powiedzialem o tym lekarzowi,nie byl zly ;)

 

-- 10 cze 2015, 16:24 --

 

wiesz z drugiej strony lepiej ze na poczatku 37,5 mg bo organizm nie odczuwa mocno skutkow ubocznych,no ale zawsze jakies tam beda,nasilone lęki itp.

 

-- 10 cze 2015, 16:26 --

 

Dla dawki 37,5 mg nie trzeba wiecej jak 2 tygodnie,mozesz spokojnie juz brac 75 mg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralam 37,5 przez tydzień po tygodniu odrazu 75. Co do seksu na wenli to gratulacjie panowie, ze nie macie z tym problemu bo ja jako kobieta totalna kastracja :(:(:(:(

 

ołłł a przed wenlą bralas inne leki ?

 

-- 10 cze 2015, 16:58 --

 

Może faceta trzeba zmienic,bo nie daje rady ? hmmm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zrobic mały oftop?

Wiem, ze wiekszosc stsuje ten lek na depresje.

 

Czy w depresji są mozliwe "lepsze godziny" tzn. doł łapie tylko jak pomysle o czymś przykrym. Wtedy faktycznie dostaje ataku płaczu.

Nie budze sie rano z pesymistycznym nastrojem. Teraz jestem np. wesoła i uwazam, ze wszystko bedzie dobrze, ale za pare godzin moge ryczec.

 

Cały czas mi sie tak zmienia, co kilka godzin, czasem dni.

Wiem, ze sa rozne rodzaje depresji, ale ja zastanawiam sie czy nei choruje na cos innego. Moze depresja+cos jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bojek, sama dawki nie zmienię. Kurde, znow odczuwam niepokoj, pomieszany z lękiem. Ile to jeszcze potrwa... :(

 

To jest standardowe na wenli,staraj sie o tym nie myslec,wiem latwo sie mowi ale musisz nauczyc sie to kontrolowac,wkrotce bedzie dobrze ;)

 

-- 10 cze 2015, 17:22 --

 

Moja zrobic mały oftop?

Wiem, ze wiekszosc stsuje ten lek na depresje.

 

Czy w depresji są mozliwe "lepsze godziny" tzn. doł łapie tylko jak pomysle o czymś przykrym. Wtedy faktycznie dostaje ataku płaczu.

Nie budze sie rano z pesymistycznym nastrojem. Teraz jestem np. wesoła i uwazam, ze wszystko bedzie dobrze, ale za pare godzin moge ryczec.

 

Cały czas mi sie tak zmienia, co kilka godzin, czasem dni.

Wiem, ze sa rozne rodzaje depresji, ale ja zastanawiam sie czy nei choruje na cos innego. Moze depresja+cos jeszcze.

 

To jest standardowa depresja,zmienne nastroje,takze nic innego nie masz ;)

 

-- 10 cze 2015, 17:23 --

 

Nie doszukuj czegos innego bo to tylko pogorszy Twoj stan psychiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zrobic mały oftop?

Wiem, ze wiekszosc stsuje ten lek na depresje.

 

Czy w depresji są mozliwe "lepsze godziny" tzn. doł łapie tylko jak pomysle o czymś przykrym. Wtedy faktycznie dostaje ataku płaczu.

Nie budze sie rano z pesymistycznym nastrojem. Teraz jestem np. wesoła i uwazam, ze wszystko bedzie dobrze, ale za pare godzin moge ryczec.

 

Cały czas mi sie tak zmienia, co kilka godzin, czasem dni.

Wiem, ze sa rozne rodzaje depresji, ale ja zastanawiam sie czy nei choruje na cos innego. Moze depresja+cos jeszcze.

 

To normalne w depresji, ja tez tak mam czasami, choc glównie czuje sie zle, najgorzej jest z rana, potem w miare uplywu czasu, depresja znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zrobic mały oftop?

Wiem, ze wiekszosc stsuje ten lek na depresje.

 

Czy w depresji są mozliwe "lepsze godziny" tzn. doł łapie tylko jak pomysle o czymś przykrym. Wtedy faktycznie dostaje ataku płaczu.

Nie budze sie rano z pesymistycznym nastrojem. Teraz jestem np. wesoła i uwazam, ze wszystko bedzie dobrze, ale za pare godzin moge ryczec.

 

Cały czas mi sie tak zmienia, co kilka godzin, czasem dni.

Wiem, ze sa rozne rodzaje depresji, ale ja zastanawiam sie czy nei choruje na cos innego. Moze depresja+cos jeszcze.

moze byc rapid cycling w BP ale to by pewnie wczesniej wykryl lekarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×