Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

Ja też dziś wielce zajęta byłam w pracy. Pogoda fajna, nie ma upału, chmurki, wiaterek, słoneczko sympatyczne.

 

Dopadł mnie znów jakiś okropny ból brzucha, szłam z roboty zgięta w pół. :hide: Nie wiem, co jeśc, bo zjadłam na śniadanie banana, w robocie wafle ryżowe i koopa też boli. Na obiad robię duszone pulpeciki z indyka w sosie koperkowym z młodymi ziemniaczkami, jak to nie przejdzie, to katastrofa. Obawiam się, że mój przewód pokarmowy może byc zmasakrowany lekami... Na nerwicowe mi to nie wygląda niestety... :bezradny: Nafaszerowałam się pantoprazolem i zobaczymy.

Chciałabym jakoś wydobrzec, bo jutro mam iśc na wernisaż i byłoby przykro, gdyby mnie to ominęło.

 

Idę pichcic, miłego wieczorku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie:)

 

Mnie dzisiaj naszło na faszerowane cukinie... a teraz robie pomidorki koktajlowe w zalewie i ogórasy chili.... zobaczymy co wyjdzie ;)

 

kosmostrada, współczuje Kochana :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodniej się zrobiło, więc chwila wytchnienia, ale lubię, kiedy słonko przygrzewa, oby nie zbyt długo. Hmm, czytam Pratchetta i nie rozumiem, o czym to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Aranjani, Dzięki Dziewczynki!

 

Aranjani, Kombinujesz Kochana w tej kuchni... :105:

 

mirunia, Kochana, czekam na razie jak zadziała ten pantoprazol, czy jakiś efekt będzie, jak męczyc będzie to jutro zarzucę buscopan, bo w pracy trzeba jakoś wyrobic. Cholera nie wiem dokładnie gdzie mnie boli, bo promieniuje po całości. Na razie ciut lepiej po pantoprazolu i herbacie rumiankowej, obiad wszedł. Teraz się kładę, bo lepiej mi jak leżę. Co za cholera... :bezradny:

 

konwalia23, Ja uwielbiam Pratchetta, bardzo mi pasował na odprężenie, ale już wszystko, co napisał przeczytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloooo Kochani :********

Ja dzis nie mam sil za wiele bo mam i migrene i bol plecow aczkolwiek ten drugi po plajstrach i smarowaniu zelem jest mniejszy.

Jutro mam rozmwoe o prace .

I tyle z nowosci u mnie.

 

konwalia23, Pratchett fajny , czytalam kilka tomow ale najlepiej podobaly mi sie trzy pierwsze serii "swiat dysku"

 

kosmostrada, Kochana z Valdoxanem chyba musizz pantoprazol brac caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×