Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani:*********

ja u Madzi , ucieszyla sie ze dzis przyszlam bo pona d tydzien jej nie pilnowalam :)i dala mi kawalek ciasta !

Jakie to mile jak dziecko sie tak pieknie cieszy :D:mrgreen:

Troszke mi humor poprawila ta radoscia.

 

A ja do dentystki ide w piatek bo byl termin na dzis na rano ale ja nie dalam rady przeciez bo szlam tutaj.A jutro dentystki nie ma wiec zostal tylko piatek...Moze jakos wytrzymam z tym zebem. No jasna cholera a tak sie cieszylam ze pieknie zabek zaplombowany :roll:

 

Dolek mam , pogoda okropna .... buuu!

blah!, Hey hey :) jak dzis sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a nie lepiej pojechać wieczorem na pogotowie dentystyczne?

Ja mentalnie całkiem nieźle ale fizycznie ledwo bo musiałam rano jechać krew pobrać i nie dość, że żyła napierdziela teraz to generalnie słabo ;).

 

JERZY1962, Dzień dobry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam wczoraj Płatusiowi i dzisiaj terapeutce, że już mnie nudzi mieć w kółko te same problemy. A sesję miałam taką, że z co drugim jej zdaniem się nie zgadzałam :evil: I jeszcze cukiernię po drodze mi zamknęli, więc musiałam pączka kupić gdzie indziej i zjeść takiego niedobrego :roll:

 

No i dalej stara bieda. Klienta kiedyś uduszę, bo jak z nim rozwiązywałam zadania równocześnie, to mi powiedział, że "szkoda jego czasu", a jak przyniosłam wszystko uprzednio sprawdzone, to mi powiedział, że "oszukuję", bo wiem jak się skończy czytanka. No po prostu twarzą w stół :hide:

Uczyć mi się nie chce, ale będę ambitna jeszcze w tym tygodniu.

 

A za tydzień fryzjer, się chciałam zrobić na słit blondi, dobrze odda aktualny stan umysłu :angel:

Taylor-Swift-bob-hairstyle-2014--150x150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Hey :******* Jerzyku jak sie czujesz?

 

blah!, no ale mnie boli zabek ten ktory mi plombowala dentystka ostatnio wiec wole zeby mi z nim cos zrobila bo na pogotowiu moga mi tylko usunac alboz atruc:( kiedys bylam to tylko trute zalozyla a dentysta wie co robila to niech ona sie glowi czemu to boli...

 

Zebrec, Hey :******* smacznego!

 

cyklopka, Hey Kochana:*********jak dobrze Cie widziec! :smile: Tez jestem swoimi problemami odwiecznymi juz unudzona ale coz zrobic staram sie je zniwelowac ale to nie tak hop siup , bo to ciezka harowa.Zreszta sama wiesz.

A blond z foteczki ladny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kiedyś po nałożeniu się kilku warstw dorabianych pasemek było wrażenie jasnego blondu, tak że rozpędzić się w tym kierunku się nie boję, nawet teraz mam z przodu na środku prawie białe pasmo, natomiast w czarnych ani prawdziwie rudych siebie nie znam, bo zawsze mi były mocno odradzane :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Właśnie zrobiłam sobie przerwę w pracy na herbatkę. Udało mi się dziś wyspać, choć obudziłam się przed budzikiem. Poszłam z rańca na długi spacer z psem w chłodnym słoneczku i lepiej się czuję. Umówiłam się wieczorem z przyjaciółką na godzinę na herbatkę na mieście, aby się działo. Mam nadzieję, że jakoś ten dzień minie bez większych sensacji psychosomatycznych.

 

cyklopka, Hej Kochana! Dobrze Cię słyszeć! Ja miałam różniste kolory na głowie (oprócz czarnego) i zdecydowanie blond jest dla mnie najlepszy. Aczkolwiek nie udało mi się uzyskać wymarzonego odcienia, mimo całego wachlarza próbowanych przeze mnie i moją fryzjerkę farb. :bezradny:

 

platek rozy, Plateczkowa*****, no to koopa z tym zębem. :bezradny: Trzymam kciuki, żeby tylko Cię bardziej nie bolał, byle do piątku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku, czyham na sygnał od męża, że idzie, coby wstawiac pierś z gąski do pieca. Miała byc na święta, ale nie zżarliśmy.

Przyszła paczka z kawami (mieliśmy kupon do sklepu internetowego z ekspresem) i zrobiłam sobie latte macchiato karmelowe. :yeah: W cholerę, najwyżej mnie wytelepie, ale coś z życia trzeba miec.

 

mirunia, Kochana*****, tak się zastanawiałam, czy Tobie też dziś odpuściło. Bardzo się cieszę! :great: Troszku mi słabośc i dusznośc doskwiera, ale bez porównania, da się wytrzymac. Po prostu już dzisiaj tylko spokojna i przyjemna aktywnośc.Ty też Kochana dziś powoli i spokojnie, bo wydaje mi się , że za każdym razem jak dostajesz śrubki, to potem to odchorowujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja nigdy nie mialam jasniejszych wlosow , zawsze braz albo ciemny braz...

Jestem ciekawa Ciebiew calkiem jasnych:)

kosmostrada, mirunia, Heyyy Kobietki:******** ciesze sie ze dzis lepiej sie czujecie:)

Moze to takie zawirowania po sweitach byly bo jednak gdzies tam czlowiek sie zawsze stresuje tymi zakupami , kolejkami , przygotowaniami , wizytami ...

 

Ja wlasnie robie makaron z pesto i serkiem mascarpone i wkurzam sie na zeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, za mną też chodzi zrobienie czegoś z włosami w kierunku blondu, ale ja bym chciała coś takiego jak po prawej:

 

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10995803_676766982435210_1249154792738687087_n.jpg?oh=809fdf1d713d41b49c0fc9cb318393f9&oe=55B78797&__gda__=1437916747_cbaeaded9c603fff70fc1a362c530f0f

 

-- 08 kwi 2015, 15:25 --

 

bonsai, najpierw mnie zjebała, że wypisałam się z neurologii na własne żądanie - dobra tu może i miała racje.

Ale kuźwa widzi co się dzieje na lekach, to nadal przepisuje to samo, nawet bez zmiany dawki :pirate:

i w ogóle mam wrażenie, że mi w nic nie wierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, moja nawet nie wie, jakie leki są dostępne. :( Myślę sobie, że ci wszyscy lekarze powinni brać leki np. przez rok, w ramach praktyk na studiach medycznych. :D Bo potem wychodzą takie kwiatki właśnie, że nie wierzą pacjentom, nie potrafią się wczuć w to, co pacjent odczuwa itp.

 

PS. Włosy po lewej stronie. :105::roll::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, bonsai, a już w ogóle hitem było w trakcie tej wizyty pytanie o to czy rodzice wiedzą, że się wypisałam na własne żądanie.... kvrfa...ja mam 15 lat czy 25 :?::!:

Tak wiedzą, zwłaszcza ojciec, którego przez 25 lat życia widziałam tyle razy, ze mogę policzyć na palcach jednej ręki i matka chora na schizofrenie, która uważa każde moje trafienie do szpitala za próbe otrucia mnie :lol:

Oklaski dla pani doktor :brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ale fajne, pikny kolorek! :105: Jeszcze żeby miec takie ładne włosy...

Ja mam takie wrażenie z większością lekarzy, że nie wierzą, w to co mówię i dla nich demonizuję. A przecież idę do nich, gdy już naprawdę nie daję rady...

No nie dziwię się, że nerwa złapałaś. A pytanie mistrzowskie. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, mnie to też wkurza, że nie ma jednego oznaczenia na farby... Już nie mówiąc o tym, że na moich włosach wszystkie wychodzą zupełnie inaczej niż na obrazkach, czy próbnikach. Jak mówi moja fryzjerka - trudne włosy.

 

 

Niedługo wychodzę na herbatę, czekam tylko na sygnał. Czuję się kiepsko, mam lęka, jak zwykle ostatnio o tej porze. Coś mi się widzi, że po prostu ta 50tka, którą biorę, troszkę działa w ciągu dnia, a już na wieczór poweru nie starcza. Czarno widzę całkowite odstawienie. Poczekam z wnioskami do trzeciego tygodnia odstawiania. Czuję, że doktor będzie musiał pogłówkowac... Ale co on bidny ma wymyślec z takim okazem, jak ja. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×