Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zalosny jestes Hitman i tyle.

 

Wracajac do tematu alkoholu to jakos sie udalo nie pic i w sumie nie jest mi z tym zle. Chociaz brakowalo mi tego strasznie przez chwile ale jednak zdrowy rozsadek i mysl, ze picie w niczym nie pomaga wziely gore. Zobaczymy jak minie kolejny tydziec.Chociaz zauwazylam, ze w duzej mierze chamuje sie, zeby nie martwic innych. Gdy nie bylam w domu to nikt mnie nie "obserwowal" a teraz mimo wszystko musze alkohol odpuscic troche, zeby nie dawac powodow do niepokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bode Miller, właściwie to dążę do tego aby całkowicie zaprzestać spożywania alkoholu. Z logicznego punktu widzenia picie go jest głupotą bo kto normalny skazuje się na syndrom dnia nastepnego...;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bode Miller, akurat cukierków z zalkoholem to ja nie lubię bo ja genealnie nie lubię smaku alkoholu jakkowlek dziwnie to zabrzmi. Siedząc w domu mam dosyć pozytywny stosunek do całej abstynencji, nie wiem tylko jak zmieni się moje myślenie, gdy juz normalnie będę z domu wychodzić. Trochę się tego obawiam no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, ile będę siedzieć tego nie wiem - zależy co wykażą kolejne badania i czy wykażą coś konkretnego dzięki czemu będzie można podjąć jakieś konkretne leczenie.

A siędzę 5 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z okazji Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich forumowiczów przesyłam najserdeczniejsze życzenia. A dla pozostałych osób mających problem z alkoholem tak jak ja wytrwałości w pozostaniu w abstynencji.Wesołych Świąt-nie dajmy się chorobie!!!!

A Ty jak tam?Udaje Ci się utrzymać abstynencji w te Święta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, tylko nastrój mam lipny.wszystko mi sie wydaje szare ,bure i do du..... Po alko byłem taki wesoły,pełen życia(wiem ,ze to tylko chore złudzenie)ale moze to po lekach taka reakcja.Mam zamiar w piatek iść do lekarza ,zeby mi zwiekszył dawkę.Moze ta chandra minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, tylko nastrój mam lipny.wszystko mi sie wydaje szare ,bure i do du..... Po alko byłem taki wesoły,pełen życia(wiem ,ze to tylko chore złudzenie)ale moze to po lekach taka reakcja.Mam zamiar w piatek iść do lekarza ,zeby mi zwiekszył dawkę.Moze ta chandra minie.

Myślę że ten lipny nastrój nie jest spowodowany lekami tylko brakiem alkoholu.Minie,tylko przytrzymaj .Trzymam kciuki by Ci się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupiler 81, a możesz uprawiać sport? Z autopsji wiem, że to bardzo pomaga na psychikę - pobiegać do całkowitego zmęczenia, że nie masz siły nawet pomyśleć o niczym. W momencie jak zmęczenie przechodzi pojawia się dobry nastrój i duża ulga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio takie przemyslenia sobie zrobiłam i wyszło mi, że nie lubię spożywać alkoholu w towarzystwie. Lubie pić tylko w samotności a w gronie ludzi jakoś odmawiam albo drinka jednego/dwa wypiję i nic więcej...hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka :) Dziś kolejna wizyta u lekarza i kolejne 100 zł.za wizytę- o lekach nie wspomnę.Zwiękrzyl mi dawki i dodał nowy lek Tisercin. Ogólnie od dzisiejszego wieczora będę brał taki koktajl jak widać w podpisie poniżej.Prawdopodobnie w sobotę już wyjadę do pracy za granicę i trochę się boję mojego samopoczucia po tylu lekach.Jestem kierowcą wózka widłowego(załadunek,rozładunek).Wczoraj się bardzo żle czułem,byłem roztrzęsiony wewnętrznie,dziwnie niespokojny pomimo,że już trzy tygodnie biorę leki.Ciekawe czy jak zwiększę dawki tak jak lekarz zalecił mój stan psychiczny pozwoli mi na normalne funkcjonowanie.Czy ktos z Was może się wypowiedzieć na ten temat-czy to mocne dawki tych leków? Jestem szczypły,ważę 64 kg przy wzroście 182 cm. Jedyny moze tego bedzie plus,że przytyję.Jak uważacie? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×