Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, to zobczymy ja już tam mam swoje sposoby :D

 

-- 26 mar 2015, 18:46 --

 

Wolfx, no to może już zacznij Aranjani jakieś sesyje urządzać bo po jednym dniu ze mną w kaftanie ją wywiozą :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, to zobczymy ja już tam mam swoje sposoby :D

 

-- 26 mar 2015, 18:46 --

 

Wolfx, no to może już zacznij Aranjani jakieś sesyje urządzać bo po jednym dniu ze mną w kaftanie ją wywiozą :D.

 

eee... no co Ty :mrgreen:

 

-- 26 mar 2015, 19:56 --

 

Arhol, nie... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, nie wiem, możliwe. Chyba jednak nie przesadzałabym z tą światowością, sam stwierdził, że jest znany głównie na Słowacji i w paru innych miejscach. No chyba, że taka skromność przez niego przemawia. A dziwne to, że np Tajwańczycy uczą się na jakimś uniwerku języka polskiego, bo tego nie zaznaczyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Polsce uczą na uniwerkach czasem "z dupy wzietych" języków to dlaczego na Tajwanie nie mogą uczyć się polskiego?

Może studiują jakąs kulturę polską czy coś i akurat przerabiali temat Rubika ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ketonalem bym uwazala o strasznie niszczy watrobe i uzaleznia ;).

Aranjani, tak na serio to who knows moze kiedys odwiedze pomorze ale poki co jestem uziemiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, nie słyszałam żeby ketonal uzależniał, to zwykły NLPZ tylko stosowany przy bólach kostnych :P

Po operacji kolana lekarz mi przepisał ketonal ale powiedział, żeby zażywać go z rozwagą bo uzależnia. To nie wiem w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×