Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, haha no nie. Matka koleżanki ze studiów jest pielęgniarką środowiskową i własnie chodzi do mieszkań w tych kamiennicach. Kiedyś weszła do takiej romskiej kamiennicy, patrzy a tam...do wysokości pierwszego piętra nie ma klatki schodowej i babka normalnie jej drabinę z mieszkania spuściła, żeby weszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, domyślam sie, że czasem łatwo nie masz. Najgorzej, jak trafisz do mieszkania gdzie jakiś naćpany agresor jest...W Polsce na szczęście nie jest to bardoz popularne zjawisko ale na zachodzie...tam to mają jazdy czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!blah!, ostatnio zapukałam do nie tego mieszkania gdzie trzeba bo numerów nie było i otwiera mi nawalony gość w mieszkaniu syf i smród, ale był sympatyczny i zaprowadził mnie tam gdzie trzeba :D Niektóre pijaki na czerwony mundurek reagują dosyć spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, możliwe. Haha też słyszałam, teraz jest starszna propaganda na serial "Na ratunek" czy jakoś tak i wiele osób zaczyna zwracać ratownikom uwagę, że:

"ale przecież w tym serialu robili tak a nie jak Wy", dramat :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest problem, że w Polsce w tych niby pseudo-dokumentalnych serialach chcą pokazac pracę służb a reżyserzy narzew nie pokuszą się na poczytanie przepisów, zasad itp. Takie bzdury jakie pokazują to masakra. A potem ludzie się naoglądają i na prawdę robią afery medykom podczas interwencji...Takie materiały w ogóle powinny być zakazane do puszczania na antenie.

 

-- 20 mar 2015, 21:49 --

 

Aranjani, a saczę już drugie...jeszcze dwa i padnę bo dawno nie spożywałam alkoholu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, wiesz ja się po prostu dziwię ludziom, którzy wierzą we wszystko co w tv pokażą i traktują media jako wyznacznik życia...

Aranjani, Twoje również ;). Chociaz ja to akurat dziś na "smęta" piję. Ale zdrowie zdecydowanie mi się przyda bo z nim ciężko ostatnimi czasy ;). Jedz, tylko przypadkiem nie wrzucaj tutaj zdjęć ani opisów swojego posiłku bo smaka mi narobisz :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×