Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, wydajesz się pogodniejsza po przerwie od forum:)

 

Czy ja wiem, czy pogodniejsza... Nadal to wszystko mnie męczy :( Może po prostu przywykłam trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam :) kolczyki przekazalam , przy okazji jaka nasza cyklopka ladna :105: taka delikatna i eteryczna :105:

 

A ja mimo tegoz e bylam sobie na Kazku grzebnac w ciuszkach , pozniej na spacerze bo pogoda nadal ladna to mam dolek i placz u konca nosa wisi. patrze tak na ludzi i sobie mysle ze jestem calkiem inna jak oni , beznadziejnie chora , nadwrazliwa i glupia. Tesknie za tym dawnym zyciem , terazniejsze jest nijakie i pozbawione sensu.

 

Sciskam Was Wszystkich mocno kjiu.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, że ukrywasz kiepski nastrój i strasz się być pogodniejsza, bardziej dowcipna, myśląc że takie osoby są fajniejsze, bardziej lubiane. Oczywiście mogę się mylić.

 

Nie mogę sobie pozwolić na codzienne wycie w poduszkę, a Was przecież też nie będę zasypywać non stop tym, jak to ja i moje życie jesteśmy beznadziejni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, tak na upartego to chyba jakies 3 miesiące były ok..A tak to zawsze coś :bezradny:

 

Myslę nad zmiana pracy ale boje sie zostac na lodzie. Chodzą słuchy że ten ''burdelik'' może bedzie zamkniety. Zmykaja niektóre filie.. I mnie to nawet by ucieszyłobo wtedy nie ryzykowałabym a ruszyła do przodu.. Wogóle to wku...wia mnie ta praca, ludzie którzy myslą że sa nie wiadomo kim i myslą ze ktos bedzie skakał koło nich.. Zreszta zmiany wprowadzaja takieże 250.000 tyś wm-c trzeba wyrobic a tunie ma szans bo konkurencja. Nawet jak zejdziesz z cemy to marża spada i inne wskaźniki, kamery maja montowac więc jajużwiem że nie będe tam pracowac bo nie zgodzę się.. I nie po to by były na złodziejaszków ale by nas ''szpiegować''..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×