Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki masz temperament :)


wel2

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz czytam ten www.3dno.pl/category/psychology/

chciałabym go przeczytać od deski do deski :-) przynajmniej w kategorii psychologii a resztę może niekoniecznie bo dla mnie trochę za straszne :-)

ale zobaczę, bo autor ma bardzo lekkie pióro i super się go czyta. Czuje się jakbym umiała czytać :> bo generalnie książki akademickie to dla mnie niemożliwy orzech do zgryzienia :-)

i jest to na tyle ciekawe że czytam artykuły + komentarze

z tego co czytałam to inni czytelnicy tego bloga też tak mają :-)

 

może w wyszukiwarce tego forum się coś znajdzie

ja na razie nie szukam innego, na razie przenikam tego bloga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melancholiczka z odrobiną flegmatyczności za sprawą depresji i choleryzmu dzięki nerwicy [chociaż w tym drugim przypadku to chyba mimo wszystko kwestia czegoś więcej niż zaburzenia i prawidłowy opis powinien brzmieć: "Typ główny - melancholik, typ uzupełniający - choleryk"]. Zdecydowanie w najmniejszym stopniu utożsamiam się z sangwinikiem.

 

melancholik.png

Większość się zgadza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wiedziałam, ze jestem melancholiczką, co zdecydowanie położyło się cieniem na moim życiu , bo musiałam odgrywać zupełnie inne role. Teraz jestem pogodzona ze sobą, ale pojawiły się niewielkie symptomy choleryka, zazwyczaj, gdy staję w obronie samej siebie, albo innych.Poza tym jestem WWO, co zaowocowało zaburzeniami i trudem istnienia. A niech to szlag, że też mnie musiała się ta "pierdołowatość" przydarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×