Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeczytałam koreańską powieść Ptak Oh Jeonghui. Opowiada historię dwójki dzieci porzuconych na pastwę losu.

Co zupełnie mi się nie podobało to to, że opis zabijania i zjadania psa był niezwykle obrazowy. :time:

Poza tym elementem jednak książkę bardzo szybko się czyta. Jest napisana prostym językiem i wciąga od pierwszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej znacie jakąś dobrą przekrojową książkę o zdrowiu? taką gdzie można znaleźć info o profilaktyce, o leczeniu różnych schorzeń, co zrobić w przypadku dajmy na to urazu itd. encyklopedia-poradnik coś w tym stylu szukam.

 

http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/tony_smith/lekarz_domowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek w poszukiwaniu sensu" Frankl

 

Bardzo mądra i dobra książka psychologa, któremu udało się przeżyć obóz koncentracyjny. Pięknie pisze o cierpieniu, jego znoszeniu i roli w naszym życiu. Frankl snuje też rozważania o sensie życia, miłośnicy filozofii nie będą zawiedzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić lekki tytuł nadający się na prezent dla mamy?

Kryminały czy thrillery nie wchodzą w grę.

Rosamunde Pilcher.Lubią czytać książki tej starszej pani.

 

A dostałem dziś,za darmo.Książkę Katarzyny Kwiatkowskiej.Zobaczyć Sorrento i Umrzeć.Z autografem :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dzisiaj Śpiączkę G. Mastertona. Muszę przyznać, że powieść jest po prostu przeciętna. Zbyt przeciętna jak na tego autora. Po raz kolejny już się rozczarowałam. Czas chyba przerzucić się na S. Kinga. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dzisiaj Śpiączkę G. Mastertona. Muszę przyznać, że powieść jest po prostu przeciętna. Zbyt przeciętna jak na tego autora. Po raz kolejny już się rozczarowałam. Czas chyba przerzucić się na S. Kinga. :evil:

Z Grahama to ostatnio Infekcja,nawet dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi poleci jakąś ciekawą książkę ze światem alternatywnym (najlepiej s-fi) dla dorosłych? Dlatego też wszystkie ostatnio popularne młodzieżówki typu niezgodna, labirynt, miasto kości itd odpadają

Zależy mi na tym, żeby książka była dobrze napisana. Czyli wiarygodni bohaterowie i racjonalne reakcje/zachowania. Dobrze opisane przeżycia wewnętrzne, opisy przyrody oraz dialogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×