Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, może nie wiesz ale ja też ma pieska, właściwie to córka rości sobie całkowite prawo do pieska i uważa że to jej piesek. Nazywa się Dżunia suczka, młody piesek ma kilka lat. Ja właściwie jak się czuję do kitu to nie chce już go, mieć pieska to jest nie mała odpowiedzialność bo trzeba mu dać jeść w zimie wźąć do domu a to się zleje znowu w domu no i tak jest, jak się zleje to trzeba posprzątać a nie bardzo się chce no i to sprzątanie do przyjemności nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich...wpadłam na chwilkę, by pozdrowić Spamowiczów :D

Czuję się znacznie lepiej, gdy nie siedzę przed monitorem, bo wyraźnie moje oczy i kręgosłup nie lubią go ;)

Śledzę jednak codzienność na spamowej wyspie, jestem na bieżąco...

Pozdrowienia przesyłam i spokoju życzę w piękne, jesienne dni :D na 4000 stronie-niezły wynik :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy!

U nas leje od rana, psu musiałam założyc płaszczyk przeciwdeszczowy ( nie śmiejcie się, więcej ubrań nie ma, tylko to jedno dla mojej wygody :smile: ), żeby jak szmata ze spaceru nie wrócił. Byłam w pracy, zaraz będę robic obiadek.

 

Infinity, no to ci kamień z serca spadł, teraz tylko niech się ładnie goi.

 

jasaw, dobrze cię słyszec!!!

 

nieboszczyk, a co będziesz na tym ostrzył, czy dla ozdoby kupiłeś? ;)

 

tosia_j, no to już jesteś po dniu nauczyciela, następne szopki pewnie dopiero na zakończenie roku. Chyba że macie szkolną Wigilię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, trochę tak, ale bardzo przykro na niego patrzeć. Wiem że to parę dni, ale jednak :( Rozsądnie patrząc po każdej wyprawie na sunie mogło się coś podobnego stać-rany, czy mógłby nie wrócić, cóż... wybrałam, moim zdaniem, mniejsze zło.

 

 

jasaw, buziaki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mu dotrzymuję towarzystwa, a że śpi to spędzam ten czas na forum. Wzięłam pół tabletki klozapolu, bo nie chciałam znów podbierać mamie hydroksyzyny, jestem zamulona to nie za zbyt mogę czytać, uczyć się, a co innego nie chce robić by go nie obudzić.

 

-- 14 paź 2014, 15:45 --

 

Zmówiłam spodnie przez allegro :oops: mało mam kasy, ale z przesyłką 37 zł, więc chyba nie zbrodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, tzn. włos będziesz ciachał?

 

Infinity, jak lata luzem, to chyba lepiej dla niego. Mój niekastrowany, bo zasmyczony chodzi. Podobno to szybciutko się goi, szybciej niż u suni sterylizacja.

To sobie sprawiłaś frajdę tymi spodniami, ja jeszcze dziś mam niezaliczone sprawienie sobie przyjemności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ukryłam kawałek piernika ( boby zżarli), żeby zobaczyc jak trzyma świeżośc i jest genialny nawet po kilku dniach :D Następny spróbuję przełożyc powidłami.

wieslawpas, wiesiu, dlaczego od razu szpital. Ja bym poszła do lekarza po leki.

 

Zebrec, witaj!

 

-- 14 paź 2014, 16:52 --

 

cyklopka, No masz, jeszcze ci głowa doszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×