Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, nie przejmuj się. Ja się czasem nerwuję jak próbuję się douczyć przed snem. Ale w szkole już nie. A jak wrócę ze szkoły, to już w ogóle. To jak ja mogę, to ty też możesz.

 

kosmostrada, jeszcze nie przerobiliśmy metod badania zawartości cukru w cukrze.

Ale już obliczyłyśmy, że opłaca się kupić torebeczkę ziół i kilo cukru w tesco zamiast syropów na kaszel w aptece :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ahma, cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj :papa:

dzisiaj nieco lepiej, ale co będzie jutro to wielka niewiadoma, teraz tak będzie taka huśtawka, albo lęki albo dół. Jutro do pracy, więc chciałabym się czuć tak jak dzisiaj w miarę spokojnie.

Pyszne ciasto jadłaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :********* ja nigdy nie jadlam dyniowego , dzis po raz pierwszy ale bylo tak pyszne jak domowe , najezone orzechami i kokosem a na wierchu platki chabru no cos wspanialego.

 

mirunia, Kochana moze bedzie jak dzis a moze nawet lepiej :*********** tego Ci zycze.

 

Ja tez mam dni bardzo rozne wczoraj dol i lęki dzis bylo niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dzięki za miłe słowa :smile: i dobrej nocki!

 

No, teraz produkt sezonowy to dynia...W ubiegłym roku robiłam zupę z dyni, może w tym roku pokuszę się na coś na słodko.

 

Masterchef obejrzany, ale nic dzisiaj mnie nie zainspirowało. Liczyłam na jakieś eureka w związku z jutrzejszym obiadem, no ale niestety żaden pomysł w głowie się nie pojawił. Może zrobię po prostu curry z kurczaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×