Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dobra dusza szepnela ze dobrze mi zrobi jesli tu zajrze. Dlugo mi to zeszlo. Ale znalazlam te szczegolna wyspe. Nawet nie probuje czytac odpoczatku bo nocbedzie za krotka, ale widze ze jestescie tu bardzo u siebie. Nie bedziecie miec mi za zle jesli czasem tu wpadne?

Mecze sie z nerwica i wlasnie praedpolgodzinnym kreceniem w glowie. Leze w lozko pod koldra i na dzis dzien moj sie skonczyl. Teraz musze siebie przekonac ze niczegonie mam w glowie :-( to tak pokrotce o mnie :-\

 

Cześć Stefcia ;). Pisz śmiało tu i na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stefania, Witaj i rozgośc się! Może jutro będzie mirunia to pogadacie o zawrotach głowy, bo ona też z tym walczy.

 

tosia_j, kochana, to się cieszę, bo wsciekłośc lepsza od smutku!

 

Makabra, śnieg jest si!

 

cyklopka, ja lubię pewne elementy świąt ( np ozdabianie choinki z synem, gotowanie), ale u mnie zawsze są jakieś perturbacje rodzinne, np. fochy i nieprzychodzenie na Wigilię. Tego nie lubię i co roku na Święta gdzieś chcemy uciekac. Sylwester jest mi obojętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja lubię pewne elementy świąt ( np ozdabianie choinki z synem, gotowanie), ale u mnie zawsze są jakieś perturbacje rodzinne, np. fochy i nieprzychodzenie na Wigilię. Tego nie lubię i co roku na Święta gdzieś chcemy uciekac. Sylwester jest mi obojętny.

Powiem tak, gdybym miała syna, to bym miała do tego wszystkiego zupełnie inny stosunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Masz rację, nasze święta są dla dziecka, sylwester zresztą też, bo nie mieliśmy go z kim zostawiac, więc też jest pod niego (filmy, karty, planszówki, żarcie, szampan bezalkoholowy i wyjście na oglądanie sztucznych ogni). Cieszymy się z wszystkiego razem z nim.

 

-- 09 paź 2014, 22:07 --

 

Makabra, Proszę hallsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :-)

 

Ja tez lubie swieta. I nawet ogolny balagan mi nie przeszkadza. Tylko potem przy wigilijnym stole jest nas co rusz coraz mniej i to juz wprawia mnie w smutne przemyslenia :-(

 

-- 09 paź 2014, 22:15 --

 

Czy ktos tu z was mieszka zagranica?

 

-- 09 paź 2014, 22:16 --

 

Czy ktos tu z was mieszka zagranica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, wild berry proszę...

Czekam już na moment, kiedy zacznie imprezowac... Jakoś mu się nie składa towarzystwo. Nie ma paczki znajomych, ma kumpla od przedszkola z dzielni, ma przyjaciela od zawsze ( syn naszych znajomych), znajomych z klasy ( nikt specjalnie bliski się nie trafił) i teraz dziewczynę (też z klasy). Trudno mu z tego skręcic imprezę. Może w liceum mu się trafi fajna grupa.

 

stefania, chyba wszyscy tubylcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, powiem ci, że naprawdę mi ciebie żal z tym telewizorem. Przez chwilę w swoim życiu mieszkałam w akademiku i nie mogłam się spokojnie pouczyc. Musiałam chodzic do czytelni, a i tak drażniło mnie chrząkanie, szuranie krzesłami, pukanie długopisem, no i niewygodne siedzisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×