Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, ja tam lubię szczere osoby, nawet chorobliwie. Unikam, a wręcz boję się fałszu. Lubię wiedziec na czym stoję , wolę otwartą wrogośc, niż fałszywe pitu-pitu.

 

-- 02 paź 2014, 18:41 --

 

platek rozy, amelia83, witajcie! :papa:

 

platek rozy, Dzięki platku za gratulacje, też sobie gratuluję co chwilę :D

Jak znam życie, to odchudzasz się z kości na ości ;)

 

amelia83, ty chuliganie! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :************* o jak robisz te mielone? dodajesz do srodka marchewe?

 

 

kosmostrada, bardzo dobrze! powinnas byc z siebie dumna bo to nie lada wyczyn! Brzuszek mi sie zrobil :why: albo mi sie wydaje ale dzis jakos mi dziwnie bylo w dzinsach i stwierdzilam ze ugrubnelam :shock: (waze 60 kilo wzrost 170) :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dzięki kochana!

 

No właśnie gdzie jest mirunia?

 

Ja dziś wieczorem będę dalej oglądac odcinki francuskiego serialu kryminalnego (Profil), które mi się nagrały w wakacje. Nie śledziłam wtedy na bieżąco, bo byłam w takim stanie, że tv nawet nie mogłam oglądac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kosmostrada, właśnie zajrzałam i jestem! Dziękuję Wam za pamięć :papa:

 

Chodzę na rehabilitację i jestem bardzo "zmaltretowana" tymi masażami. Wczoraj miałam masażystę z bardzo silną łapką, aż poprosiłam o łagodniejsze traktowanie mojego karku i nie dotykania szyi- na skierowaniu wyraźnie napisane: masaż obręczy barkowych. Na szyjkę mam laser i ultradźwięki.

Dzisiaj już był ten "mój" masażysta łagodniejszy i ostrożniejszy. Po wczorajszym masażu wstałam dzisiaj przed 5-tą z bólem głowy i do tej pory jestem na nogach, nie umiem zdrzemnąć się w dzień bez swojego procha.

 

O jedzonku piszecie? to miałam dzisiaj na obiad botwinkę z jajem, duszone żeberka, ziemniaki i sałatka z pomidora (z czosnkiem) :roll:

Botwinkę świeżutką dostałam od koleżanki z Jej jesiennej szklarenki :D

 

kosmostrada, gratuluję jazdy w tłoku... tylko ten kamień z brzucha to wywal! :D:great:

 

Też jestem ciekawa co u Ani - jasaw... Aniu pokaż się :D jak zdrówko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, niby szczerość w cenie, a w dużej firmie pracy nie dostanę, bo nie umiem udawać do klienta.

 

platek rozy, ja to generalnie mało ważę, a brzuszek mi puchnie... Podejrzewam, że może coś z jedzenia mnie podrażnia, a w takim wypadku raczej nic teraz nie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Co tam słychać?

 

cyklopka, też nie umiem na siłę udawać miłej i płaszczyć się przed kimś ;) na szczęście w obecnej pracy moje podejście do ludzi nikomu nie przeszkadza :P

 

A ja obecnie od wczoraj "przebywam" w szpitalu (jako pacjentka) :lol: chociaż aktualnie nielegalnie jestem w domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, oj a co Ci sie stalo?:******* zdrowiej szybciutko! Sciskam i sle sedecznosci:)

 

 

mirunia Kochana :********** no juz sie martwilam o Ciebie!

Kurcze za silne masaze nie sa dobre bo czlowiek sie czuje jakby cczolg po nim przejechal a dwa pozniej wlasnie sa silne bole glowy jak sie masuje szyjny:-/

Mam nadzieje ze juz lepiej bedzie:)

Obiad mialas pyszny!!!!!!!!!!!! daj przepisik na salatke :uklon::uklon::uklon:

 

cyklopka lwasnie mam taki napuchly brzuch , nie wiem od czego , nie miewalam tak . :why:

 

Ania jest chora , pisalam do niej i ma temperature , lezy w lozeczku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no pomyśl tak, w sektorze usług pracownik usługuje klientowi. A jednemu panu się raz, że skoro on mi płaci, to on mi będzie dyktował warunki i nie musi mnie szanować (a tak na prawdę nie miał ze mną umowy, tylko on z firmą, a ja miałam swój regulamin). To mi się wtedy uruchomiło takie O NIE BĘDZIE MNIE JAKIŚ NUWORYSZ TRAKTOWAŁ JAK SŁUŻBY JA JESTEM SZLACHTA CHOĆ ZUBOŻAŁA i faceta ustawiłam do pionu. Jak mu regulamin nie pasuje, to do firmy z tym, nie do mnie.

 

A terapeutka mi na to, jak ja pięknie umiem wyłożyć obcym osobom, że się na coś nie zgadzam. A bliskim ni du du.

 

A tak w ogóle jest ch**owo, ale stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, badania z powodu małego wypadku przy pracy :P no ogólnie to jak wygląda to moje rzekome "leżenie" tam to w ogóle tak nie powinno być, bo nie ma mowy, żeby pacjent będący na intensywnym nadzorze (a na taką salę jestem rozpisana w systemie) sobie wychodził chociażby poza oddział, a ja sobie siedzę 50 km od szpitala w domku i kawę piję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, wiem ze ciezko byc gdzies indziej bo mialam akurat jak bylam w szpitalu wazna sprawe rodzinna i mnie nie wypuscili na przepustke . Mamm nadzieje ze nic powaznego Ci sie nie stalo.

 

amelia83, przekaze :************

 

 

Ide do wanny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja to zawdzięczam temu, że jestem pracownikiem tego szpitala, nikomu innemu by na to nie pozwolono ;)

 

-- 02 paź 2014, 21:22 --

 

cyklopka, no to mamy podobny problem ;) bo ja też bliskim nie umiem wyznaczyć granic i "robią ze mną co chcą" bo nie potrafie się postawić i powiedzieć nie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, jak powiem w prost co mi się nie podoba, albo jak coś widzę, to ojeju ja się czepiam, ja atakuję i ja przykrość robię, bo o niczym nie marzę tylko żeby ktoś miał zepsuty humor...

 

Z drugiej strony są prawda ludzie, którzy się słowem nie odezwą, jak ich ktoś uwali kebabem w autobusie, a potem dopiero to odreagowują zaczepiając bliskich i manipulując nimi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja nocny marek ... Coś mnie dzisiaj telepie nerwusisko... Wczoraj dopadła mnie jelitowka normalnie koszmar dziś o dziwo było ok ale już wieczorem nudności itd... No i mam noc w strachu że coś mi jest, wybudzilam się że snu że mam raka bo mam omdlale ręce bo mi niedobrze bo nie mam siły spanikowana a teraz jak o tym

pisze to aż się wierzyć nie chce że tak łatwo dałam się nerwicy... Podstepna gadzina:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×