Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Następne, dla tych co chcą pograć w gry, w sobotę o 16:00 w playground cafe. (Gdynia, Świętojańska 23/2B)

 

 

 

przypominam :) A kto chcialby cos wszamac to o 15,00 jestesmy z Grzybkiem w Karczmie i mozna dolaczyc

 

Anieczkaa, wszyscy tu na cos chorujemy a mamy drugie polowki :) No ale trzeba co z tym robic, leki, trapia, praca nad soba

 

-- 24 wrz 2014, 22:28 --

 

Szanse zawsze są :mrgreen: zwłaszcza jak się jest kobietą bo z facetami gorzej.

Co Ty Carlos :D pojebani faceci maja branie.. nektorym naiwnym sie wydaje ze ich wylecza miloscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym spotkaniu na pewno nie będzie smutno... zależy czego oczekujesz..

 

 

....

szanse są zawsze, kwestia tego jak duże są Twoje problemy i na ile pozwalają na nawiązanie bliższej relacji...

 

I nie uważam by facet miał łatwiej Carlos, ale ok każdy ma swoją perspektywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w porównaniu do innych ludzi nie mam jakis wielkich problemow, mam kochajaca rodzine, ukonczone studia, grono dobrych znajomych.

Tylko od momentu kiedy pojawila sie u mnie nerwica, depresja i zaczelam brac leki zauwazylam ze ciezko jest mi nawiazac z kims blizsa relacje, brakuje chemii, refleksji, ekscytacji nie prowadze juz takich interesujacych rozmow, jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, a do której te gry i co w ogóle po nich? Ja bym właśnie zaproponował żeby po grach się wybrać do karczmy czy gdzieś spokojnie pogadać przy piwku. Nie ukrywam że wbijałbym już na pogaduchy bo nie jestem fanem gier planszowych.

 

nie prowadze juz takich interesujacych rozmow, jak dawniej.

Anieczkaa, to nie problem, ja np. często gadam jak potłuczony i się jakoś dogaduję z ludźmi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy do was przyjść, jeśli oczywiście przyjmujecie nowych... Tylko że nie znam miasta. No i w tym samym dniu wybieram się na Anonimowych Depresantów. Poradź ktoś coś...

Z otwartymi ramionami :)

o 15 idziemy na obiad

o 16 idziemy do kawiarni gdzie mają gry planszowe

około 20 pewnie skończymy i część ludzi się rozejdzie a część pójdzie do pubu (na pewno ja i Candy, mrrafał to pijak więc pewnie też :D )

 

jeśli któraś z tych rzeczy Cię ciekawi to zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bffff sffffffffffffff...... ale jaaaak toooo????

 

 

:lol:

 

Piter Dawaj z Iza na 15,00 do Karczmy to bedziemy gadac :D Nie widzialam was prawie miesiac i stesknilam sie!

A potem Iza bedzie z nami grala a Ty dalej bedziesz gadal :P Tylko badz tym razem punktualne!

 

bedzielepiej, wbijaj ..my tez depresanci tyle ze nieanonimowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×