Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mnie trochę poniosło z obietnicą (na szczęście napisałem -MOŻE ) -włączyłem sobie karaoke w domku ... czyli zero publiczności ,zero stresu , utwór który lubię, tylko mikrofon,mój "talent" i ja ... i CO ?!!! ... P O R A S Z K A :hide: - w EKIPIE wyłączyli by mi mikrofon i nie pozwolili dopić soku pomarańczowego plus extra dodali symfonie gwizdów. To co wyszło z mojej krtani przypominało raczej czytanie bez wyczucia rytmu niż leżało koło oryginalnego wykonania. Ale ja jestem uparty i ni poddam się tak łatwo :D ... ja po prostu czuję ,że mam potencjał i ukryty jeszcze talent :mrgreen: . Nie wiem kiedy ale zaśpiewam w Ekipie choć bym miał wynająć dla siebie ochroniarzy ;) .

Jak dla mnie Follow wybrała najładniejszy utwór, Alicja - najbardziej emocjonalny i najtrudniejszy do zaśpiewani a Dominice poszło SUPER . Niestety leciałem na kolejkę i nie mogłem posłuchać "Candy z Pieprzem"- następnym razem poproszę Żonkę o dłuższą przepustkę.

Do końca roku nie pojawię się raczej na spotkaniach bo ... muszę ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć chociażby dlatego,że chyba zakochałem się w karaoke (na razie bez wzajemności - ale kropla drąży skałę a ja mam czas i samozaparcie ) ioraz lubię sok pomarańczowy :yeah:

Pozdrawiam. Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×