Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WROCŁAW]


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy. Jestem aktualnie w trakcie poszukiwania lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty na terenie Wrocławia. Moglibyście mi polecić kogoś naprawdę dobrego?

Moim problem są zaburzenia nerwicowe z lękiem.

Leczyłem się już wcześniej, ale po odstawieniu leków problem powrócił z dużo większym nasileniem. Jestem bardzo nieufny jeżeli chodzi o lekarzy i terapeutów, ale wiem, że innego wyjścia nie mam :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Wiesław Łuczkowski polecam

Niedawno trafiłem do tego Pana. Przyznam szczerze, że badał mnie przez 1.5 godziny - co jest dobrym wynikiem myślę :D. Jednak nie wzbudził mojego zaufania na tyle, żebym od razu podjął się powrotu do leków. Zresztą, teraz to ja ogólnie nie mam zaufania do psychiatrów. Pan dr przyznał na wizycie, że jest po udarze i to spowodowało, że przestałem wierzyć w jego kompetencje. Zapewne bezpodstawnie. Przepisał też mi citalopram, mimo, że sugerowałem mirtazapinę, a moim głównym problemem jest obsesja na punkcie braku libido po odstawieniu leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Centrum Terapii PROMITIS, psychiatra Marek Kulka. Miły i bardzo roztropny, pierwsza wizyta 70 zł, kolejne 100.
Ten młody człowiek zwie się Kukla. Nie mogłem się jakoś z nim dogadać, dziwne rzeczy popisał w historii choroby. Sądził ów specjalista od chorób umysłowych, jakoby sprawia mi przyjemność zmieniane leków, co jest kompletną bzdurą. Stówa wywalona w błoto wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocławskie Centrum Psychoterapii Zaprasza

 

Gabinety psychoterapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Walczymy z problemami takimi jak strach, lęki, nerwice natręctw, nerwice prześladowcze.

 

Stawiamy diagnozy oraz spotykamy się na sesjach konsultacyjnych.

 

W razie głębszych problemów psychologicznych, współpracujemy w wybitnymi lekarzami psychiatrii.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 

http://terapeutawroclaw.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Polecam Wam skontaktować się z poradnią zdrowia psychicznego, przy szpitalu na Kraszewskiego. Trafiłam tam do Ośrodka Leczenia Nerwic i od poniedziałku zaczynam 12tyg terapię na NFZ. Oczywiście na terapię trzeba zostać zakwalifikowanym, ale to odbywa się podczas wizyty. Skierowanie tam dostałam od psychiatry z przychodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneeeczkaaa, Myślę, że jest kilku psychiatrów, którzy również są psychoterapeutami i prowadzą terapię. Osobiście znam jednego - dr Dawid Pluta-Plutowski. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale może ktoś jeszcze kogoś poleci, albo przeszukaj w ofertach psychiatrów czy zajmują się również terapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneeeczkaaa, Myślę, że jest kilku psychiatrów, którzy również są psychoterapeutami i prowadzą terapię. Osobiście znam jednego - dr Dawid Pluta-Plutowski. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ale może ktoś jeszcze kogoś poleci, albo przeszukaj w ofertach psychiatrów czy zajmują się również terapią.

 

A gdzie on przyjmuje? Bo znalazłam go tylko na znanym lekarzu, a nie ma żadnej swojej stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Poszukuję terapii na nfz (lub jakiejś niedrogiej) we Wrocławiu albo okolicach (brak kasy, niestety). Szkopuł w tym, że pracuję do późna i najwcześniejsza godzina dla mnie to 18... czy to w ogóle realne żeby znaleźć coś takiego?

 

A jednak są tacy: przychodnia kosmonautów na horbaczewskiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aguskaguska, w przychodni kosmonautów przyjmuje genialny psychiatra to owszem, dr. Skiba. Ale z psychoterapia gorzej bo trudno sie dostać. Zapisują na trzy miesiące z góry- wizyta raz w tygodniu, ale to trzeba trafic na zapisy i jeszcze miec szczescie zeby sie zapisac.... No i raczej po 18 nie przyjmują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek wysechł :(

Ktoś może ma jakieś namiary na psychologia / psychoterapię na NFZ we Wrocławiu?

 

Mam nawrót choroby i przez to straciłem pracę. Muszę się pozbierać jakoś, bo zostanę bez środków do życia :(

ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×