Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytania do dziewczyn


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

1) Wyrozumiałości, wsparcia, wierności, szczerości, szacunku, poświęcenia uwagi, poczucia humoru, odpowiedzialności.

No i powinien umieć mnie uspokoić, kiedy mam ochotę roznieść cały świat na strzępy. :D

2) Tak.

3) Te same, o których napisałam już w punkcie pierwszym.

4) Jest ważny i tego tematu się ominąć nie da.

5) Raczej nie.

6) Tu chyba mogłabym wymieniać do jutra. :twisted: Cóż, myślę, że głównie chamstwo, niewierność, notoryczne kłamstwa, czy też brak poczucia humoru i odpowiedzialności. Z pewnością też nałogi i brak higieny.

7) Chciałabym. Może jak mnie taka spotka to uwierzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Hmmm..ważne żeby mój partner był wyrozumiały,empatycznie nastawiony.Dobrze gdyby był zaradny i się nie lenił(pracowitość sobie cenię).Musi być opanowanym człowiekiem bo ja sama jestem klebkiem nerwów.

2. Mój wygląd ma dla mnie większe znaczenie niż wygląd partnera. Musi dbać o higienę,schuldnie i czysto się ubierać.

3Cechy jak w pkt1. Dodam jeszcze oczywiste cechy jak wierność,poczucie humoru ale też umiejętność zachowania powagi i trzezwego myślenia. A i jeszcze jedno,nie może przesadzać z alkoholem

4Nie jest to dla mnie jakoś bardzo ważne. Może zmienię zdanie jak będę z kimś komu zaufam i z kim będę blisko.

5Jak jestem z kimś to nie zaprzątam sobie myśli kimś innym.Staram się tworzyć szczęśliwy związek.

6Zdecydowanie zdrada. A z bardziej przyziemnych rzeczy to brak higieny osobistej.

7Może istnieje,kto wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czego oczekujesz od swojego partnera ?

patrz pkt 3

 

2) Czy wygląd - zarówno Twój i jak potencjalnego wybranka - ma dla Ciebie duże znaczenie ?

dużego nie, ale jakieś ma

 

3) Jakie cechy u faceta uważasz za szczególnie istotne ?

inteligencja, dobroć, wyrozumiałość, czułość, zaradność

 

4) Czy seks jest dla Ciebie ważny ? Czy da radę ominąć ten temat ?

ważny

 

5) Czy zdarza Ci się myśleć o kimś innym, będąc w związku?

w jakim sensie? w szczęśliwym związku nie

 

6) Jaka rzecz, sytuacja, zachowanie zniechęciłyby się całkowicie do mężczyzny ?

okrucieństwo

 

7) Czy wierzysz w miłość do końca życia ?

tak. nie mylić z zakochaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czego oczekujesz od swojego partnera ?

 

... będzie mądrzejszy niż ja, ba! będzie najmądrzejszym facetem jakiego znam... i kolacji przy świecach, spacerów pod gwiazdami, przegadanych nocy...

 

2) Czy wygląd - zarówno Twój i jak potencjalnego wybranka - ma dla Ciebie duże znaczenie ?

 

Obawiam się że mój wygląd ma dla mnie duże znaczenie. Naprawdę lubię wyglądać jak anioł ;-) On wystarczy że wygląda jak seksowny diabeł :-) Dobry gust, własny styl, jakaś wspólnota estetyczna, porozumienie kolorystyczne...jakoś tak zawsze wychodzi, że to ma znaczenie.

 

3) Jakie cechy u faceta uważasz za szczególnie istotne ?

 

Umysł, wrażliwość, spokój wewnętrzny, wyobraźnia...

 

4) Czy seks jest dla Ciebie ważny ? Czy da radę ominąć ten temat ?

 

Wróciłam do etapu trzymania się za ręce.

 

5) Czy zdarza Ci się myśleć o kimś innym, będąc w związku ?

 

Myślę o tylu rzeczach...o tylu osobach...

 

6) Jaka rzecz, sytuacja, zachowanie zniechęciłyby się całkowicie do mężczyzny ?

 

Brak higieny, nienawiść, chęć zemsty, pycha, głupota, brak szacunku do matki, agresja...

 

7) Czy wierzysz w miłość do końca życia ?

 

Tak. Chciałabym kochać aż po ostatni swój oddech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czego oczekujesz od swojego partnera ?

 

Porozumienia, bliskości, akceptacji, dostępności (nie trzyma mnie na dystans, nie unika moich znajomych, ma dla mnie czas itp) ugodowości, wsparcia.

 

2) Czy wygląd - zarówno Twój i jak potencjalnego wybranka - ma dla Ciebie duże znaczenie ?

 

Trochę ma, ale nie jest najważniejszy.

 

3) Jakie cechy u faceta uważasz za szczególnie istotne ?

 

Mądrość, własne zdanie, inteligencja, otwartość na innych ludzi, silny charakter (jak coś postanowi, to tak będzie), wrażliwość (ale niekoniecznie na swoim punkcie), głęboka osobowość (każdy uważa że taką ma, ale nie każdy ma) dojrzałość, dystans do samego siebie. Humor. (Kurcze, sama nie mam tych wszystkich cech.)

 

4) Czy seks jest dla Ciebie ważny ? Czy da radę ominąć ten temat ?

 

Nie spieszy mi się, lubię jak sytuacja dojrzeje, mogę być w związku w ogóle bez seksu z powodu przekonań (byle nie latami), ale ważna jest namiętność, czułość, przyciąganie, mam taką silną potrzebę, a gdyby facet jej nie miał albo miał bardzo małą, to nie wiem czy związek byłby możliwy.

 

5) Czy zdarza Ci się myśleć o kimś innym, będąc w związku ?

 

Każdemu się zdarza.

 

6) Jaka rzecz, sytuacja, zachowanie zniechęciłyby się całkowicie do mężczyzny ?

 

Tak konkretnie na pierwszej rance: nie proponuje, że za mnie zapłaci, nie odprowadza mnie, mówi o wymaganiach, których nie spełniam (typu "chciałbym mieć dziewczynę, która uwielbia jeździć na nartach"), za dużo mówi jaka jego dziewczyna ma być, mówi, że w pracy go nie doceniają, mówi że jego była dziewczyna to wariatka (bo może to przez niego zdarła sobie nerwy), mówi, że lubi się napić kilka razy w tygodniu, pyta się jaki mam znak zodiaku, okazuje się, że zawarł już ślub kościelny, jest buddystą albo muzułmaninem, ma inną religię niż ja i mówi, że kobieta przyjmuje religię męża, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie ma inicjatywy i tylko czeka aż sama wymyślę, co mamy robić i gdzie iść, nie ma dla mnie za dużo czasu... i wiele innych, ale już wystarczy.

 

7) Czy wierzysz w miłość do końca życia ?

 

Tak, ale nie romantyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×