Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam wszystkich nowo przybyłych i tych, którzy siedzą dłużej.

Ja słucham sobie radia CD-Action o grach i próbuję przetrwać dzień. Niestety zamulenie daje się we znaki i ledwo żyję. Położenie się do łóżka wykluczone, bo wtedy jest jeszcze gorzej i jestem bliski stanu gdzie pojawiają się haluny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co się stało?

 

Kupiłam obrożę przeciwpchelną, spray utrwalający do włosów i antyperspirant :D

 

Zaraz chyba zamówię lampkę do czytania na baterie. Marzę o tym a to tylko jakieś 7 zł z przesyłką. U siebie tego nie mogę dostać. Lepsze te podwójne zapewne ale sporo droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co się stało?

Pojechali, ale zanim pojechali to powiedzieli "masz się pozbyć tych narkotyków, inaczej zadzwonimy na policję". A ja nie mam żadnych narkotyków, a oni naprawdę zadzwonią na policję. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim!!!

Udało mi się podbic ciśnienie do 100 kawą, więc mam nadzieję, że łeb mnie przestanie bolec.

 

Infinity przypomniałaś mi o obroży na kleszcze dla psa, muszę zaraz gdzieś wyskoczyc kupic.

Chcę dziś podjechac do lasu w ramach ruchu na podniesienie ciśnienia, a przecież ten mały skunks znowu przywlecze z krzaków kleszczory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, o kurna :? Brałeś kiedyś? Mogą się bać bo zarabiasz i masz kasę na tego typu "używki" :/ Choć nie usprawiedliwiam ale w końcu to rodzice i mają różne obawy.

Nigdy nie brałem narkotyków i nie mam zamiaru brać. To ich ukochany syneczek ćpa, a nie ja. Myślę gdzie się ewakuować na dzisiejszy dzień, żeby nie być w domu jak wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie warto uzalezniac swojego samopoczucia od innych, bede starac sie zyc po swojemu, tak jk umiem

ot takie przemyslenia

 

i kolezanka mi napisała coś co mi sie spodobało "niepoukładani tez maja prawo byc szczesliwi" <3 <3

 

Doberman, ale dlaczego tak Ci powiedzieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×