Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek ze starszą od siebie kobietą


Gość Nicholas1981

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi mówcie :yeah: poczułem się jak młody bóg. Ale może to niezbyt dobrze w mojej sytuacji?

jestem przystojniejszy od Deppa he he - młodszy i wyższy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominasz mi Deepa z "Piraci z Karaibow"

A mnie bardziej tego z "Czekolady".

 

Ale dobra, już koniec słodzenia, bo facetom komplementy szkodzą ;)

faktycznie, bardziej podobny :great:

 

-- 30 lip 2014, 21:34 --

 

Tak mi mówcie :yeah: poczułem się jak młody bóg. Ale może to niezbyt dobrze w mojej sytuacji?

jestem przystojniejszy od Deppa he he - młodszy i wyższy

o tak 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mi tak dobrze zrobiłyście to zadam jeszcze jedno pytanie: uważacie, że powinienem się trochę "postarzyć"? Może powinienem obciąć włosy, bo to za młodzieżowe i ona będzie mnie traktować jak dzieciaka? ale lubię moje włosy i trochę mi szkoda. Poza tym wkurzają mojego ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nam się wydaje, że jak zmienimy jakiś element w swoim wyglądzie, to się komuś będziemy bardziej podobać. To niepoważne, bo w rzeczywistości decyduje ogólne nastawienie.

 

A z resztą, ja tylko młodych i długowłosych, więc rozmowa ze mną nie może być konstruktywna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na tory właściwe tematowi,wydaje mi się że powinieneś rozważanie,acz konsekwentnie i powoli dawać znać swojej przyjaciółce że czegoś więcej niźli przyjaźni,jak bawić się konkretnie w podchody i rytuały godowe bo akurat się nie znam (w praktyce) teorii coś tam zasłyszałem ale to nie o tym,na pewno jednak zważaj by nie polecieć z bukietem róż i wysrać kwieciste wyznanie niczym 1 lepszy młokos który żyje ideałami .

Zwykle takie coś kończy się failem,poza tym moim zdaniem powoli i do przodu,a także pamiętaj - nie nastawiać się na cuda (nie przepowiadać też ultra dramatu) i trza też uwzględnić ten feler którym jest cyklofrenia.. Watch out & gl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitalia,

Nie mam jeszcze 40+, ale się wypowiem :smile: Może na razie nie mów tej kobiecie tego, ale przekaż to najpierw gestami ( kup kwiatki, patrz długo w oczy, komplementuj) zobaczysz jak się zachowa, jeśli będzie jej to sprawiało przyjemność to na pewno to odczujesz. Poza tym ta róznica wieku nie jest jakaś taka ogromna, przynajmniej według mnie.

 

dobrze powiedziane, zastosuj się autorze do tej rady. daj jej po prostu do zrozumienia, że Ci się podoba, jak przyjmie to dobrze wtedy spytaj czy miałbyś u niej szanse nie tylko jako przyjaciel. taka forma nie jest jakaś nachalna więc bez obaw. a później opisz efekt bom ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×