Skocz do zawartości
Nerwica.com

powiedziec dziewczynie o chorobie?


dunkan

Rekomendowane odpowiedzi

jesli Ci zalezy na niej... sam sobie odpowiedz ;) a pozatym chcialbys zeby Twoja dziewczyna to przed Toba ukrywala?:> postaw sie na jej miejscu troche

 

Pamietaj tym ze jej nie powiedziales do tej pory nie zrobiles nic zlego i jesli powiesz to tym bardziej nie zrobisz bo bedziesz szczery... ale kiedys wiesz ze musisz powiedziec.. tylko po co to przekladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie, są gorsze tajemnice niż nerwica, depresja czy schizofrenia. Brzmi paradoksalnie, ale bardziej zrytej przeszłości jaką miałam nie można mieć. A mimo to powiedziałam. Było trudno, ale warto.

Kiedy wszystko jest jasne czuję się lepiej. Nie mam poczucia, że oszukuję, przecież nikt nie chce kłamać kogoś na kim mu zależy. Jestem taka jaka jestem, z całą moją spapraną przeszłością, z myślami samobójczymi, z żyletkami i błędami. Nie ma czym się chwalić, ale nie można też kłamać. Za długo okłamywałam siebie, wszystkich wkoło i jego. Powiedzenie tego wcale nie było takie straszne. Wręcz przeciwnie, zrozumiałam czemu tak postępowałam, zobaczyłam nowe związki między wydarzeniami.

Jeżeli masz zaufanie do niej dunkan, to powiedz. Zanim nie wyniknie z tego nieporozumienie. Dostaniesz napadu lęków a ona nie będzie wiedziała co zrobić, wystraszy się. Nerwica, fobie, to nie jest nic wstydliwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×