Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, ale nie przejmuj sie tym co ludzie o Tobie mówią... :mrgreen:

 

-- 02 cze 2014, 19:50 --

 

Hmm .... :mhm: a ja nie pamiętam jak się tu wbiłam :D Poważnie :D

 

tak z dupy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, przestańcie już z tą elitą na forum ;)

 

A jak nazwać to, że wchodzisz sobie na wątek, gdzie teoretycznie powinni Cię wesprzeć, piszesz wiadomość z załóżmy jakimś luźnym pytaniem, a oni po prostu Cię olewają i jakby nie zauważają? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ale wiesz, ja mieszkam w malutkiej wsi. Wszyscy wszystko wiedzą, a jak o kimś nic nie wiedzą, to sobie dorobią ploteczkę, albo przerobią coś, o czym wiedzą minimum. I tym oto sposobem mają mnie za psychiczną wariatkę, którą należałoby zamknąć w psychiatryku na wieki, amen.

 

 

Skąd ja to znam :D Mieszkałam do 20 roku życia w takiej wsi :D I największa plotkara i "zagorzała katoliczka" wygadywała o mnie cuda na wsi.

Ale Guziki są zuee i kiedyś poszły pod kościół, poczekały aż wylezie z mszy i powiedziały przy tłumie ludzi, że sobie nie życzą plotek na swój temat a jak owa pani chce zobaczyć k*rwę (bo i takie rzeczy owa paniusia o mnie mówiła) to niech sobie w lustro spojrzy :mrgreen::mrgreen:

 

I skończyło się jej rumakowanie :D miałam spokój 8):mrgreen:

Taki wstyd jej zrobiłam że spitalała z podkulonym ogonem do domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, ale nie przejmuj sie tym co ludzie o Tobie mówią... :mrgreen:

 

Łatwo powiedzieć, wiecznie czuję się jak w ukrytej kamerze, każdy mój ruch jest obserwowany i dokładnie obgadany :D Tylko błysku fleszy brakuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ale wiesz, ja mieszkam w malutkiej wsi. Wszyscy wszystko wiedzą, a jak o kimś nic nie wiedzą, to sobie dorobią ploteczkę, albo przerobią coś, o czym wiedzą minimum. I tym oto sposobem mają mnie za psychiczną wariatkę, którą należałoby zamknąć w psychiatryku na wieki, amen.

 

 

Skąd ja to znam :D Mieszkałam do 20 roku życia w takiej wsi :D I największa plotkara i "zagorzała katoliczka" wygadywała o mnie cuda na wsi.

Ale Guziki są zuee i kiedyś poszły pod kościół, poczekały aż wylezie z mszy i powiedziały przy tłumie ludzi, że sobie nie życzą plotek na swój temat a jak owa pani chce zobaczyć k*rwę (bo i takie rzeczy owa paniusia o mnie mówiła) to niech sobie w lustro spojrzy :mrgreen::mrgreen:

 

I skończyło się jej rumakowanie :D miałam spokój 8):mrgreen:

Taki wstyd jej zrobiłam że spitalała z podkulonym ogonem do domu :D

 

Żebym ja tylko wiedziała, kto to... Pewnie musiałabym ze 3 wsie opierdzielić :lol: Akurat z tym nie miałabym problemu, bo jestem delikatnie mówiąc wyszczekana :lol: Szkoda, że zawsze tak nie było... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie musiałabym ze 3 wsie opierdzielić
hahahahahahahah :D

 

 

To wejdź w kościele na ambonę i wal z grubej rury :D

 

Ach, to byłoby wydarzenie :lol: Satanistka przemawia do nich z ambony :lol: Tak, swego czasu podejrzewali mnie ponoć o przynależność do sekty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, ja też taką miałem, co obgadywała mnie i siostrę non stop. Siedział babsztyl w oknie o obserwował a potem cholera wie co rozpowiadał. Odpieprzyła się dopiero jak jej kartkę z domofonu z nazwiskiem wykręciłem i wymieniłem na kartkę z napisem "monitoring osiedlowy" :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tam starym k*rwom martwe kury podrzucał i cyganów najmował,coby jej wcisnęli że jak nie przestanie śledzić i plotkować,to spadnie na nią stalowy ch*j z kolcami i wypruje jej flaki dupą.

Albo że skończy jak ten drób pierdzielony,co ma przed drzwiami martwy.

 

 

Tak,jestem przyjaźnie nastawionym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, nie zawsze takie obrabianie dupy na wsi bo my mamy taką sąsiadke w bloku. :roll:

 

Ale wiesz, w mieście jest pełno ludzi, zawsze możesz sobie znaleźć znajomych z drugiego końca miasta i oni nie będą znali tych plotek, a co za tym idzie nie patrzyli na Ciebie przez ich pryzmat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, trza było nadrukować ulotek i zaprosić wszystkich na nabożeństwo do siebie. Do każdego rytuału dla każdego uczestnika kotlet z kota gratis 8) .

 

Musiałabym zmodyfikować przepis, za bardzo lubię koty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×