Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, A co jeszcze można robić po psychologii? no tak, psycholog przechodzi własną terapię regularnie, z racji na charakterystykę zawodu ..po prostu jest bardzo obciążająca psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, od 2 stron mowa o studiach przecież ;)

 

-- 02 cze 2014, 14:26 --

 

na_leśnik, ano. Boję się tylko, że moje huśtawki mogą mi w tym przeszkadzać ... chociaż robię wszystko w tym kierunku by w końcu były za mną ...

 

I dobrze! Bo wiesz, z zaburzeniami nastroju to trzeba jak Korwin z lewakami 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, ja tez wlasnie takie czesto mialem odczucia, ze bardziej zwracam uwage na emocje innych, potrafie je odczytac, jakies subtelne znaki wychwycic, chcialem isc na psychologie i czasem sie zastanawiam, czy to nie byl blad ze nie poszedlem, mimo ze humanista ze mnie kiepski, wiec trafilem na studia techniczne. :smile: Ale w zasadzie nic od doszkalania sie w tym temacie we wlasnym zakresie mnie nie powstrzymuje, oczywiscie poza wlasnymi zaburzeniami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, a to to się już nazywa superwizja ;) I każdy szanujący się dobry psychoterapeuta ma swojego superwizora.

Ja mówiłam o terapii własnej przyszłego psychoterapeuty - czyli tego który się na niego szkoli ;)

 

Co można robić po psycholgii ?? A to zależy jaką specjalizację wybierzesz ;)

Można pracować np. w firmie przy pomocy w dobieraniu pracowników, można pracować w sądzie, nawet można zajmować się badaniami naukowymi ;)

Jest dużo możliwości - nie tylko zostanie psychoterapeutą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×