Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nazywam się Magda, piszę w tym roku pracę mgr i potrzebuję Waszej pomocy- polegającej konkretnie na wzięciu udziału w badaniach. Badanie może wypełnić każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 16-22 lata. Moja praca dotyczy młodzieży posiadającej tatuaże i/lub piercing, więc szczególnie zależy mi na takich osobach, ale jeśli nie masz żadnych ozdób tego typu, też możesz wypełnić badanie (ponieważ potrzebuję również grupy kontrolnej). Jeśli więc spełniasz te kryteria, masz chwilkę czasu (ok. 15 minut) poświęć je proszę na wypełnienie kilku kwestionariuszy! Będę wdzięczna każdej osobie która poświęci swój czas!:) Link do badania: http://www.ebadania.pl/4e599aaadfc442b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie wiem od czego zacząć... Before party to była gruba przesada. Ale powoli dochodzę do siebie :P

Konwent świetnie zorganizowany, praktycznie nie mam sie czego uczepić. Na zewnątrz jakiś housik sobie leci, mnostwo ludzi, grafy, leżaki... klimat jest. W środku jeszcze więcej ludzi, stoiska z przeróżnymi stuffami związanymi ze sztuka tatuażu, oczywiście mnóstwo tatuatorów wykonujących swoją pracę, konkursy tatuazu (jutro mały kolorowy więc trzymać kciuki :P), a w tle konkretny dnb <3

Jakieś foty dopiero jak wróće i wieksza relacja bo z fona ciężko sie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam z przyjaciólka na koncercie. Widziałam ludzi z masa tatuazy. Rzuciły mi sie w oczy szczególnie te mocno kolorowe i przysłaniające całe cialo.

Powiem Wam ze wygladalo to bardzo tandetnie. sorki za szczerosc

Kwestia wykonania,wzoru, i tego co najważniejsze,gustu,z gustem jak z dziurą w dupie - każdy ma własny.

Tyrr, u kogo i co dziarałeś D: ?

Co do mnie,w czwartek jadę dokończyć na przedramieniu (4h,to wakacje D: ) potem (za równy rok? może wcześniej? zamierzam zacząć rękawek u gonzo,raczej czarno-szare barwy) pewnie z 2 - 3 lata zejdzie,potem prawą rękę też jakoś,ale nie wiem jak jeszcze D: myślałem że albo kolorowy biomech w odcieniach zielono-czerwonego i czernią,albo jakieś elementy wprowadzić (jaką czache/hannya mask)

zobaczy się D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×