Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to było? Dziwny typ...


Rekomendowane odpowiedzi

Schwarzi, nie aż tak jak w Twoim przypadku , kiedyś poznałam jednego w przychodni , spisał moje dane i znalazł mnie na fb , później spotkałam go przypadkowo na mieście , poszliśmy chyba na piwo albo coś w ten deseń , po jakimś czasie poprosił mnie żebym mu wysłała zdjęcie na fb w bieliźnie :lol: po tym jak mu odmówiłam wkurzył się chyba , a ja go olałam , teraz ten typ jest zaręczony z jakąś dupą i mieszka w Japonii na stałe chyba :lol:

 

kiedyś w autobusie pytało się trzech facetów gdzie jest w łodzi starówka :lol: po czym zapraszali na obiad , później wyjście do klubu , bo oni z Wawy i ich stać , a biedacy nie znają okolicy , szczegół , że każdy z obrączką na palcu :lol:

 

zdarzają się też , że drą mordy z auta żeby zapytać o dworzec i czy pokaże im miasto czy coś , takich dekli jest na pęczki , dużo mam takich historii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się raz zdarzyło z świeżo poznaną dziewczyną iść do lasu nocą no ale nic się nie wydarzyło niestety :mrgreen:

A tak na serio to trochę dziwne że obcy facet tak z znienacka proponuje dziewczynie wejście w las, może jesteś tak atrakcyjna że nie mógł się opanować, no ale w sumie dobrze zrobiłaś bo on chyba liczył na szybki numerek, bo grzybów jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne

 

No takich śmieszków jest pełno xd

Nie mam pojęcia, dlaczego niektórzy na takich trafiają ;/ Jezu, przecież na bank są normalni faceci z jakimiś hamulcami moralnymi, którzy nie pieprzą na pierwszym spotkaniu o seksie, nie gwiżdżą jak widzą dziewczyny, są tacy, bo ludzie normalnie są w związkach szczęśliwych.

 

Nie wiem już sama..

 

khaleesi

 

Ogólnie to tak ale tak jak już pisałam wcześniej, moje koleżanki miały podobne akcje, że np. poznawały faceta na imprezie, który już po paru minutach zapraszał je do domu i zdarzało się, że do dzisiaj są w związkach z takimi ludźmi, więc wtedy mi się to wydawało normalną, przeciętną propozycją jaką rzuca większość facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się raz zdarzyło z świeżo poznaną dziewczyną iść do lasu nocą no ale nic się nie wydarzyło niestety :mrgreen:

to było wtedy wtedy?:P

Jezu, przecież na bank są normalni faceci z jakimiś hamulcami moralnymi, którzy nie pieprzą na pierwszym spotkaniu o seksie, nie gwiżdżą jak widzą dziewczyny, są tacy

no ja taki jestem,cho ze mną do lasu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzi,

Jezu, przecież na bank są normalni faceci z jakimiś hamulcami moralnymi, którzy nie pieprzą na pierwszym spotkaniu o seksie, nie gwiżdżą jak widzą dziewczyny, są tacy, bo ludzie normalnie są w związkach szczęśliwych.
Zdarzają się np ja. ;)

buka, Tak, to było wtedy.

 

-- 26 maja 2014, 19:45 --

 

Schwarzi, Ty mieszkasz w Gdańsku (a przynajmniej tam w akademiku) o ile się nie mylę, to moglibyśmy się kiedyś spotkać i podyskutować o kulturze i polityce rosyjskiej, zepsutej młodzieży itp. Gwizdać nie potrafię, o seksie nie gadam, nie mówiąc o działaniu bo za nieśmiały jestem. No chyba że mój wiek- 34 lata by Ci przeszkadzał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×