Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Grunt to mieć nadzieje- i trzymaj się tego :smile: Martwic sie będziesz jak wszystko zawiedzie c: Wiem że to herezja w moich ustach ale chociaż próbuje. Czasami... A do lekarza możesz iść na nfz. Oczywiście, że prywatnie lepiej, każdy chciałby mieć wille z basenem i prywatnego lekarza :-| Jak poprosisz o tańsze leki, powinni ci dać. Mi takie przepisali, bo powiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie chce willi z basenem,prywatny lekarz wystarczy;)

 

Akurat z niego nie mogę zrezygnowąc bo tylko on jak dotąd mi pomógł zarówno lekami jak i rozmową,byłoby ze mną sporo lepiej jakby mnie było stać na spotkania z nim częściej...będę szukał,jest parę opcji ale ogólnie jest ciężko.

 

-- 25 maja 2014, 21:59 --

 

Heh nie chce willi z basenem,prywatny lekarz wystarczy;)

 

Akurat z niego nie mogę zrezygnowąc bo tylko on jak dotąd mi pomógł zarówno lekami jak i rozmową,byłoby ze mną sporo lepiej jakby mnie było stać na spotkania z nim częściej...będę szukał,jest parę opcji ale ogólnie jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama muszę szukać pracy na wakacje i stancji na następny rok. To śmieszne ale diabelnie mnie to martwi :-| Czasami budzę się rano i myślę tylko o tym...

Fajnie by było iśc do prywatnego, większa pewność. Mam wizytę u psychiatry na nfz, o którym krążą sprzeczne opinie. Na dodatek podobno zwolnili go z funkcji dyrektora w jakimś szpitalu, bo była afera. Będę miała ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciągle jest ze mną coś nie tak. Nie mogę ustabilizować swojego życia. Może faktycznie brak wykształcenia powoduje te wszystkie niepowodzenia. Jejku, czy ktoś ma pistolet i może mnie zastrzelić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje się, bo życie to tylko kasa-kasa, praca-praca.

 

Prawdopodobnie będę mieć pracę, ale będę kończyć o 20, a jeszcze dojazd...w domu będę koło 22.

I całe wakacje mi tak przelecą. Fajnie będzie mieć kasę,ale nie będę miała kiedy jej nawet wydać.

Co to za życie? Nie podoba mi się to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devnull, ile masz lat, że swoje życie uważasz za przegrane?

 

dużo, 30.

do tego czuję się przez zaburzenia niedorozwinięty umysłowo/emocjonalnie.

lata lecą tak szybko, że musiałbym się terapeutyzować do 50 roku życia,

by stanąć na nogi.

 

30??? Uuuuu, to faktycznie czas szykować sie do trumny. Już za późno na zmiany (ironia jakby ktoś nie załapał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 30 i nieczuje sie przegrana tylko meczy mnie juz moja choroba do tego doszlo cisnienie skacze jak oszalale ehh chodze dzis jakbym zaraz miala pasc na pysk :? ilez mozna tak cierpiec? ja juz 8 rok od smierci mamy i zero poprawy do tego zucil mnie facet :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 30 i nieczuje sie przegrana tylko meczy mnie juz moja choroba do tego doszlo cisnienie skacze jak oszalale ehh chodze dzis jakbym zaraz miala pasc na pysk :? ilez mozna tak cierpiec? ja juz 8 rok od smierci mamy i zero poprawy do tego zucil mnie facet :why:

 

współczuję.

mnie też czeka śmierć rodziców, codzien przeraża mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devnull, pozbierasz się, nie opowiadaj bzdur o samobójstwie w wieku 30 lat w kontekście 'przegranego życia'. Wyrzuć myśli samobójcze z rejestru, raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×