Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam forumowiczów :)


maartynka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytako ...Nie wiem skąd to sie bierze ale boje sie ludzi :? Czy ktoś z was też ma lęki przed np. pójściem do sklepu czy wyjściem na spacer? Normalnie jak myśle że mam wyjść do ludzi to cala sztywnieje i wymiguje sie od tego..masakra..Czuje sie nie swojo przy dużej grupie ludzi. Chociaż są wyjątki. Na imprezach to lubie jak jest dużo ludzi i sie ich nie wstydze. za to jak w ciągu dnia mam wyjść sama to strrasznie walcze sama ze sobą. Może znajdzie sie osoba, ktora ma podobne odczucia i podzieli sie ze mna swoimi przeżyciami...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć maartynka, miło Cię poznać. Mi też się wydaje, że to fobia społeczna ale jedynie specjalista może to zdiagnozować poprawnie więc polecam konsultację, chociaż zdaję sobie sprawę, że w Twoim przypadku będzie to nie lada wyzwaniem. Spróbuj mimo to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak długo nie pisalam ale nie mialam czasu :P Fajnie że ktoś odpowiedzial na moj post :). Jestem z Trójmiasta ;p. Chodzi o to, że czasami jak mam wyjść do ludzi to cała sie stresuje i unikam tego jak tylko moge.. chyba nie jest jeszcze ze mną aż tak źle gdyż to uczucie nie jest bardzo częste ale jednak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maartynko, skoro nie zdarza się to nagminnie to jak najszybciej biegaj po pomoc do specjalisty - bo to oznacza, że jeszcze nie jest źle a wież Nam - fobia społeczna w pełnej okazałości to straszna choroba :!: Na pewno będzie Ci łatwiej zająć się tym teraz, póki nie weszła w ostrzejsze stadium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×