Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam rower - ten sam od 13 lat, nawet nie jest aż tak zniszczony, wszystkie części oryginalne. :lol:

jakbyś mi powiedziała gdzie mieszkasz( nie koniecznie tutaj ale np na pw) to bym może wpadł do Ciebie rowerem którejś pięknej niedzieli albo spotkali się w lesie piaśnickim( oczywiście pozwiedzać mogiły choć Ty byś pewnie wolała seks :mrgreen: ) bo kiedyś wspominałaś że masz do niego blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, seks w lesie tak, ale na cmentarzu?! Chyba boga w sercu nie masz. :lol: No mam tam kilka kilometrów. ;)

 

kupmitrumne, wszystko zależy od tego, ile Maciuś ma lat. :mrgreen:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, seks w lesie tak, ale na cmentarzu?! Chyba boga w sercu nie masz. :lol: No mam tam kilka kilometrów. ;)

 

kupmitrumne, wszystko zależy od tego, ile Maciuś ma lat. :mrgreen:

38 wyglada podobno na nie wiecej niz 30 a mozg na poziomie 20, pasi, jak nie to s pierdalaj :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, seks w lesie tak, ale na cmentarzu?! Chyba boga w sercu nie masz. :lol: No mam tam kilka kilometrów. ;)

ateistą przecież jestem ale puszcza Darżlubska jest spora i ustronnych miejsc do seksu tam sporo jest a znam teren dobrze przynajmniej od strony północno-wschodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

macieywwa, znałam kiedyś jednego gościa, ma 34 lata, a twierdził, że zachowuje się na nie więcej niż 26. Ciacho, wysoki, przystojny i inne takie.... :roll: Szkoda tylko, że nie z moich stron. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, taa, widziałam tam kiedyś dwa razy takie pary - jedni się chowali na widok ludzi, a drudzy to chyba jakiś gościu z tirówką. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, znałam kiedyś jednego gościa, ma 34 lata, a twierdził, że zachowuje się na nie więcej niż 26. Ciacho, wysoki, przystojny i inne takie.... :roll: Szkoda tylko, że nie z moich stron. :evil:

ja tez mam 34 i jestem wysoki, co do przystojności do kwestia gustu i w dodatku z Twoich stron z kaszubskiej( no pół kaszubksiej) rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×