Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlugie przebywanie na nerwica.com


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Też kiedyś miałem "fazy" na obsesyjne czytanie forum, ale po tygodniu lub dwóch mi się nudziło. :D Ale tak w ogóle, to naprawdę warto ograniczyć a wręcz porzucić czytanie wszelakich for psychologicznych i psychiatrycznych ew. czytać jedynie działy niezaburzeniowe.

 

Ja kiedy przestałem czytać i myśleć o D/D, to D/D przeszło samo i powraca już bardzo rzadko i niewielkim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem "fazy" na obsesyjne czytanie forum, ale po tygodniu lub dwóch mi się nudziło. :D Ale tak w ogóle, to naprawdę warto ograniczyć a wręcz porzucić czytanie wszelakich for psychologicznych i psychiatrycznych ew. czytać jedynie działy niezaburzeniowe.

 

Ja kiedy przestałem czytać i myśleć o D/D, to D/D przeszło samo i powraca już bardzo rzadko i niewielkim stopniu.

miałeś tu kiedyś konto? 07icon_smile4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś tu kiedyś konto? Obrazek
Miałem, ale nikt tu mnie nie zna, bo pojawiałem się i znikałem i w ogóle rzadko coś pisałem.

 

 

No ja wam mówię, spróbujcie odpocząć od forum a szczególnie od stron związanych psychiatrią. Jestem pewien, że chociaż trochę się coś poprawi, gdy przestaniecie czytać w dzień w dzień o tych różnorakich zaburzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję na razie opuszczać forum, nie powoduje ono u mnie jakichś negatywnych skutków, wyjątek stanowi moja samoocena, mój pobyt tu spowodował jeszcze większy spadek mojej samooceny (ewentualnie większą świadomość niskiej samoooceny), niż przed moim pojawieniem się na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, "ja" też zawsze "miałem" wątpliwości co do tego, czy przebywanie na tym forum bardziej "mi" pomaga, czy szkodzi ... Z racji tego (a też i "musk" już nie ten, co kiedyś :P) ostatnimi czasy ograniczam się jedynie do tego niezobowiązującego trollingu :P

 

* cudzysłowia, bo poza standardowym "warzywieniem", również perspektywa "mi" się chorobliwie poszerza, "konstrukt osobowy" depersonalizuje, "rzeczywistość" derealizuje, ("powątpiewam" w to czy ja jako "JA", a i Wy jako "WY" w ogóle "istniejecie" ... - cholerny determinizm neurobiologiczny :/ Gdzie ta jakże abstrakcyjna "wolna wola" ? Gdzie "dusza" ? Gdzie owy szeroko pojęty "mistycyzm" ?) Przydałoby się go ("konstrukt osobowy") "czymś" "skrystalizować" (hmm ... jakiś ciąg na opiatach ?) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, "ja" też zawsze "miałem" wątpliwości co do tego, czy przebywanie na tym forum bardziej "mi" pomaga, czy szkodzi ... Z racji tego (a też i "musk" już nie ten, co kiedyś :P) ostatnimi czasy ograniczam się jedynie do tego niezobowiązującego trollingu :P

 

* cudzysłowia, bo poza standardowym "warzywieniem", również perspektywa "mi" się chorobliwie poszerza, "konstrukt osobowy" depersonalizuje, "rzeczywistość" derealizuje, ("powątpiewam" w to czy ja jako "JA", a i Wy jako "WY" w ogóle "istniejecie" ... - cholerny determinizm neurobiologiczny :/ Gdzie ta jakże abstrakcyjna "wolna wola" ? Gdzie "dusza" ? Gdzie owy szeroko pojęty "mistycyzm" ?) Przydałoby się go ("konstrukt osobowy") "czymś" "skrystalizować" (hmm ... jakiś ciąg na opiatach ?) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ej, skąd takie odczucie? Każdy ma tutaj problemy i nikt nikogo nie uważa za dziwadło. Dlaczego więc Ty sam siebie w ten sposób postrzegasz?

Na podstawie tego, że zdałem sobie sprawę, że niektóre moje problemy z psychiką są mocno nietypowe oraz na podstawie tego, że jeszcze bardziej dotarło do mnie, że prawie każdy lub każdy jest lepszy ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×