Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sympatia, forum a może puby, kluby??


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, dream*, dzięki dziewczyny:)) trzymajcie kciuki:)

 

carlosbueno, Kestrel, podchodziłam do tego portalu rejestrując sie tam bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać, że oprócz kolesi, którzy chcą sie tylko podniecic fotkami jest naprawde wiele ciekawych osób.

Kurde musze mykać z pracy, ale wieczorem napiszę coś więcej o tym kogo poznałam i jak wyczuc że ktos jest w porzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Mnie w portalu edarling najbardizej wkurza że reklamują się jako portal dla ludzi z aspiracjami, a ja takowych nie mam przecież. Ale najbardziej mnie wkurzyło że mieszkając zagranica zarejestrowałem się na portalu polishdating czy coś w tym stylu, był oczywiście płatny i płaciło się np za miesiąc 10 funtów, i zapłaciłem i myślałem że to koniec a tu się po roku okazało że mi przez rok cały z konta ściągali co miesiąc , a później odkręcić tego mnie mogłem bo nie odpowiadali a kombinowąłem na 100 sposobów aż to olałem. Do dziś pewnie tam kasa płynie bo moja angielskiej karty bankowej mi nie pozwolono zamknąć i są tam gigantyczne długi. I się może okazać kiedyś że wyląduję w pace przez m.in taki głupi portal randkowy albo obciąża mnie megadługi.

 

Także nie dziwota że reaguje alergicznie na wszystkie portale randkowe, choć wiem że wiele osób przez nie spotkało się czy utworzyło stałe związki, ale nie mi to pisane było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Pewnie coś było małym drukiem, albo zagmatwanym językiem i zaznaczyłem że się ma automatycznie odnawiać co miesiąc, zresztą z innym rzeczami też tak miałem i kiedyś chyba 300 funtów w 2 miesiace przez takie coś straciłem . Ale przynajmniej teraz mam nauczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, dream*, dzięki dziewczyny:)) trzymajcie kciuki:)

 

carlosbueno, Kestrel, podchodziłam do tego portalu rejestrując sie tam bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać, że oprócz kolesi, którzy chcą sie tylko podniecic fotkami jest naprawde wiele ciekawych osób.

Kurde musze mykać z pracy, ale wieczorem napiszę coś więcej o tym kogo poznałam i jak wyczuc że ktos jest w porzo ;)

 

 

Ladywind jak tam randki z edarling?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam dwa przypadki znajomości z internetu. Jedna para jest po ślubie, a druga ma dziecko i planuje ślub, więc jednak można poznać tam kogoś porządnego. Jednak ja jestem staroświecki i uważam, że kobiety powinno się poznawać w bibliotece albo podczas klęsk żywiołowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba najlepiej działa połączenie internetu z realem, czyli przez internet dowiaduję się gdzie i kiedy spotykają się osoby o podobnych zainteresowaniach (zloty, koncerty, konwenty, pokazy, występy) i od razu pierwsze lody przełamane :papa: Zdarzały mi się takie myśli, żeby może spróbować na portalu randkowym, ale szkopuł w tym, że imponują mi tylko faceci, którzy z takich wynalazków nie korzystają :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×