Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil6, nie uwazam zeby takie przedmiotowe traktowanie dziewczyn było spoko chyba za bardzo sie rozpedziles z tymi swoimi dowcipami jestem zszowkowany i zazenowany jakie to sodomy i gomory tutaj wypisujecie o biednej trumience ktora jest naprawde fajna mila i ciepla osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Stary, widzę, żeś zmienił taktykę ;) Z napalonego knura w mig zmieniłeś sie w niestrudzonego gwardzistę - odważnego rycerza w lśniącej zbroi, co to będzie od teraz wszelkich chućliwych zalotników i plugawych najemników od swej Damy Serca odpędzać :D Ziom, weź się zdecyduj ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem powazny i porzadny a forum nie sluzy do erotic celow, trumienka to bardzo fajna i mila i ciepla dziewczyna dzieki niej sam powoli zaczynam myslec o zmianie tryby zycia ii uprawianiu sportu co do jej libido nie moja sprawa !!!!!!!!! bang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, A bo nie ma ostatnimi czasy tej "sytuacji rewolucyjnej", to też ciężko porwać masy do jakiegoś większego spontanicznego zrywu ... :P Ani obiektywnych przyczyn do niezadowolenia, ani żadnych wpływowych forumowych osobistości zainteresowanych obaleniem obecnego reżimu ... :D No to co taki ja sam mogę ? :P Pozostaje mi jedynie picie, ćpanie (taki to już los byłych rewolucjonistów :D) i czekanie na lepszą koniunkturę "forumopolityczną" :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, A no ;) Bo każda rewolucja prędzej czy później zjada własne dzieci :D

 

-- 24 mar 2014, 05:57 --

 

Btw. Także ten, czekawszy na diametralną zmianę tej jakże niesprzyjającej rewolucji sytuacji, zabrałem się za bardziej przyziemne projekty, jak dajmy na to organizowanie tego lokalnego lekowego podziemia :D Jak zapatrujesz się na ową inicjatywę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari,

 

[videoyoutube=bliGfd6Us70][/videoyoutube]

 

"Na mecze! Na mecze! Na wiece!

Swoje znać, nie rzucać w oczy się bezpiece!"

 

:D

 

 

http://gottwald.wrzuta.pl/audio/6sLmyN8FPUi/jacek_kaczmarski_-_mury

 

"On natchniony i młody był, ich nie policzyłby nikt

On im dodawał pieśnią sil, śpiewał, że blisko już świt

Świec tysiące palili mu, znad głów unosił się dym

Śpiewał, że czas, by runął mur, oni śpiewali wraz z nim

 

Wyrwij murom zęby krat

Zerwij kajdany, połam bat

A mury runą, runą, runą

I pogrzebią stary świat!"

 

;)

 

 

"Wprawdzie roztropność nakazuje nie zmieniać od dawna ustalonych rządów dla błahych powodów i przemijających przyczyn[...]. Lecz jednak długi szereg nadużyć i przywłaszczeń, [...] wykazuje jawny zamiar wtłoczenia na dany naród jarzma rządu nieograniczonego, naród ma prawo, lecz i obowiązek obalenia podobnego rządu i zawarowania swego bezpieczeństwa na przyszłość za pomocą nowych rękojmi." - Thomas Jefferson, "Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych"

 

xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×