Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, u mnie cale zycie do dupy do grudnia jeszcze mialem prace pilem piwsko w sporych ilosciach i mialem marzenie

teraz od stycznia nie pije chodze na psychoterapie biore leki i hoj go wie czy lepiej

od tygodnia siedze na tym forum i tez nie wiem czy lepiej

mam ostre odjazdy w bani ze zmarnowalem zycie i ostatnio caly czas bym spal oprocz nocy oczywiscie :)

Reiben, zdradz sekret jak zdobyc serce trumienki

dc2271fe826d8a7d3440363150b52fd4d8364543563ffce977fa801b6ebd5abc.jpg

 

-- 24 mar 2014, 02:05 --

 

[videoyoutube=Gk4Ntcq5uNg][/videoyoutube] trumienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huj nie oldszkul, kupie se koszulke Sabaton z bialoczerwonym hełmem i bede zajebysty 666! hail satan! tru pagan swedish war metal! \m/

 

-- 24 mar 2014, 03:10 --

 

warszawa walczaca dziffko!! 1944!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, ku*wa, przyhamujcie trochę z tym gangbangiem, bo nam trumienkę zajedziecie :mrgreen:

 

hobbyturysta, A Ty, Synek, znaj swoje miejsce i się przed szereg nie wpierdalaj ! :P Jakaś kolejność ku*wa musi być :D Pierwszy jest Reiben, następnie te napalone knury z wątku "Masa, masa ...", później chyba ja, a i taki buka, choćby tylko tak o, dla sportu, też pewnie by dosiadaniem trumienki nie pogardził ... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ja kuchwa jestem 99 w kolejce no niech mnie hooj strzeli biednemu zawsze wiatr w oczy

 

-- 24 mar 2014, 02:32 --

 

elo, elo trumna złamała mi serce, uwazam ze jestes cudna z wygladu i charakteru przygarniesz mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz to kuchwa jakis skandal , spodobała mi sie dziewczyna jestem niesmialy a wy mnie straszycie pobiciem i trumna (przedmiot nie obiekt westchnien) :(

 

-- 24 mar 2014, 02:37 --

 

a jak wykasowac te posty zeby ich trumna nie widziała

pytam bo kolega sie wstydzi zapytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×