Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Ja już po rezonansie, nie było przyjemnie ale nie było też strasznie...jaka ulga, że już po wszystkim :D

Widzisz, mówiłem że nie będzie tak źle. :D

 

-- 19 mar 2014, 14:07 --

 

comatom, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, super :great::great::great: dalas rade dzielna Dziewczynka :****************

 

 

comatom, :*********** :papa::papa:

 

 

Ellwe, ale Ty jestes ladna kobietka , widzialam na fociach a i glupia tez nie jestes , pracuejsz , ogarniasz to zycie :)

Tylkoz e niestety niskie poczucie wartosci nas nic\szczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, żadne nie jest wbrew pozorom straszne:D najgorzej czekać póxniej na wyniki. Ale bdzie dobrze zobaczysz:)

 

 

Poprawiłyscie mi trochę samoocenę:D Ale teraz mogę wpaść w odwrotny stan i będe aż za bardzo przekonana o swojej zajebistości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wróciłam od lekarza, już jeden lek wzięłam doraźnie bo u lekarza prawie się rozsypałam, siedziałam godzinę

dostałam: Pernazinum, Arketis i doraźnie Propranolol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, u mnie trudno to ocenić. Jak z kimś rozmawiam to się głupio cieszę z najmniejsej pierdoły, a jak usiąde na chwilę to już głupie mysli napływają i jest gorzej. Mięśnie wszystkie mnie kłują na dodatek i stawy. ale jakoś mija ten dzień:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, o super i jak? co lekarka powoedziala?

hej :) wypisała leki takie jak napisalam, pogadała chociaż połowy nie wiem co :shock: kazała dzwonić, pisać gdyby coś było nie tak i za 3 tygodnie do kontroli mam przyjść, jedną tabletkę już wzięłam bo nawet jej powiedziałam,że zaraz umrę a latałam tak cała że aż wstyd

 

a mnie złapał katar na to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy to mam nadzieję,że będzie dobrze :) a wykupiłaś już lek, co ostatnio dostałaś? jak wrażenia?

ja też zaraz pójdę się położyć trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to powinno minąć

A do mnie dzisiaj z radia dzwonią i piszą od wczoraj w sprawie wywiadu, a ja nie mam ochoty z nimi gadać i nie odbieram

Poza tym miałam dziś iść na uroczyste rozdanie dyplomów, a mnie te dyplomy nie obchodzą i nie są mi do niczego potrzebne, więc nie szłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×