Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, platus ja tez sie nad tym zastanawiam??? Czasem nawet nie wiem czy to nerwica czy jakies inne cholerstwo...musimy jakos sie trzymac. Wzielas dzisaj lekarstwo?

 

-- 19 mar 2014, 21:58 --

 

Wlaczylam sobie Ironow. Tzn. jeblam na cala glosnosc. Ide kroic tego zasranego kurczaka! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Wiesiek interesowalem się troche tematyką nerwicy i natrafilem na medytacje,medytacja polega na skupieniu swojego umyslu na jednej rzeczy przez dłuższy czas,np leżysz i wizualizujesz sobie kwiatek,początki są strasznie trudne ale po miesiącu juz jest spoko :) mi pomoglo bardzo w kontrolowaniu mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zobaczysz to gorszy okres musimy to przetrzymać, poczatki brania leków nie sa fajne ja też sobie powtarzam, że będzie okej,

mam bardzo dobry nastrój teraz co doświadzczam pierwszy raz od 2 i pół tyg :shock::yeah: jutro podjadę do mojej doktor chciała mi dac stabilizator i xanax chcę :roll::mhm: zrobiłam pranie, pbawilismy sie z psami kolacje razem z M i pogadałam sobie z domownikami i mi lżej bo widzę, że chcą dla mnie jak najlepiej :105: starają się i nie wiedzą za bardzo jak mi pomóc, ja musze sama chcieć sobie pomóc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluś, ja mam trzy letnie doświadczenie w medytacji i różne głębokie stany które przeżyłem w trakcie praktyki, był moment gdy prawie całkowicie sie odizolowałem od społeczeństwa i pochłonela mnie głębia mojej świadomości. Medytacja raczej Cię nie wyleczy ale napewno może być pomocna, mozesz spojrzec na swoje sprawy z dystansem, chłodem no i prowadzić bardziej swiadome życie i podejmowac swiadome wybory , no i tak jak mówiłeś jest większa kontrola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dobrze wytrenowane skupienie uwagi daje dużą ulgę,w pracy zawsze starem się skupić na 100 % na wykonywanych czynnosciach i czuje sie bardzo dobrze,kiedy mam troche mniej obowiązków moj stan się pogarsza bo uwaga przenosi się na cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×