Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aluś, tak siedza tam ludzie z ochrony, znam prawie wszystkich. Wiec tez co noc tam jestem. Te rozmowy naprawde duzo mi daja, W sumie znam tam trzy osoby i z nimi rozmawiam, jest jeden Janek, ktorego nie znam wcale i jak ma dyzur to nie przyjezdzam. A w pozostale dni przyjezdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barbieturan, chetnie im wiecej tym lepiej. Mozemy sie tak zbiorowo walic czyms po lbie :mrgreen: dobrze wiedziec, ze nie tylko ja nie moge sama ze soba wytzrymac.

Kurna. Pol dnia mialam fantastyczny humor i takie plany na wieczor a teraz siedze i dupy nie chce mi sie ruszyc i tylko bez przerwy mysle. No ja jebie. Mnie nie mozna nawet na chwile zostawic samej z wlasnymi myslami bo mnie zniszcza :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, myslalem ze to tylko ja tak mam :) Myśli mysli, te chorene mysli. Kiedyś mialem psychiatrze powiedziac, - panie doktorze ale o co chodzi przeciez to sa tylko mysli. Wiec czym tu sie przejmować.

Okazuje sie jednak ze sila mysli jest olbrzymia. Wiec lepiej jest miec duzo dobrych mysli... no ale jak to zrobic. Generalnie flaszka potrafi na jakis czas zapewnic dobre sampoczucie. Pamietam takie imprezy po ktorych 3 dni uśmiech nie schodził mi z twarzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×