Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

To był przepaskudny weekend i ogólnie kiepski czas,ale wyniosłem z niego jedną ważną naukę o swojej osobowości-uparcie powtarzam te same zachowania i miele te same myśli choć wyraźnie widzę że dają kiepskie rezultaty..to podobno definicja szaleństwa..

 

Postaram się bardziej elastycznie reagować,dostosowywać swoje działanie i myślenie do konkretnej sytuacji i wyników jakie mam,zdaję mi się że to zdrowy kierunek i to sprawiło mi dziś radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCDman85, ja mam audiofilską kartę dźwiękową. Polecam, trochę polepsza dźwięk. Chociaż audiofilia to ruchome piaski. Dużo razy się można naciąć na sprzęt za 100 tys. co brzmi jak taki za 1,5 tys. z tą różnicą że ma pozłacane końcówki i jest audiofilski. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, nie nie , ja mialem duzo czasu wolnego na przewertowanie forum od "dzwieku" :) zadnych beats audio w zyciu bym nie kupil jesli to miales na mysli;) Kupilem druga pare MDR-XB1000 bo pierwsza powiedzmy "zwierzatko" domowe w postaci szczura mojego siostrzenca , zezarło:) dzwiek nawet ze starego HTC daje tak rade o kompie do ktorego mam podlaczony wzmacniacz robiony przez Yamahe nie wspomne:) Miod na uszy:) No dobra karta napewno by jeszcze polepszyla nute, ale wtedy to juz bym wogóle przestal z domu wychodzic:)

 

-- 17 mar 2014, 05:15 --

 

khaleesi, Spóznione ale szczere:) Wszystkiego Czego Sama Sobie Zyczysz:) tort-urodzinowy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj , ale wczoraj sprawiło mi RADOŚĆ WIELKĄ , jak obiecałem Żonie i Synowi ,że w któryś wiosenny, słoneczny weekend wszyscy jedziemy autem do Świebodzina zobaczyć najwiekszy na świecie Pomnik JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA .

Trzeba sie spieszyć , bo Rosjanie chcą wybudować wiekszy , wyższy. Ot ruska rabota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×